Reklama

Ashanti: To ja śpiewam w "I'm Real"

Jennifer Lopez, latynoska aktorka i wokalistka, powinna być naprawdę wdzięczna młodziutkiej Ashatni, która zaśpiewała u niej w chórkach podczas nagrywania albumu z remiksami. Prawda wygląda bowiem tak, że to, co fani słyszą w niektórych piosenkach J.Lo, w znacznej części jest właśnie głosem Ashanti. Najbardziej słyszalne jest to w przebojowej kompozycji "I'm Real".

Informacje o tym, że w remiksie utworu "I'm Real" śpiewa tak naprawdę Ashanti, pojawiły się w amerykańskich mediach jeszcze w połowie zeszłego roku. J.Lo zdecydowanie im zaprzeczyła. Teraz jednak prawdziwą wersję wydarzeń potwierdziła sama młodziutka wokalistka, która niedawno zadebiutowała na pierwszym miejscu listy "Billboardu" swym pierwszym solowym albumem "Ashanti".

Reklama

"Kiedy słuchałam tej piosenki, za każdym razem mówiłam sobie: O, znowu mój wokal! To było dziwne, bo od samego początku ludzie mówili, że to nie brzmi jak głos Jennifer. Wiedziałam, że prędzej czy później i tak się to wyda, więc ani nie potwierdzałam, ani nie zaprzeczałam. Nie chodzi tu o żadną zemstę, czy coś w tym stylu. Ja zaśpiewałam swoje partie, ona swoje. Okazało się, że w utworze wykorzystali więcej mojego głosu niż jej i taka wersja trafiła na płytę z remiksami" - powiedziała Ashanti.

Jednak rzecznik prasowy Lopez odrzuca te oskarżenia.

"To jakieś kompletne bzdury. Jennifer zaśpiewała wszystkie piosenki na tej płycie" - stwierdził.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | J.Lo | wokalistka | lopez | Real | Ashanti | to ja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje