Reklama

Ania Wyszkoni wie, czego chce

W sieci pojawił się teledysk do pierwszego singla "Zapytaj mnie o to kochany" z płyty Ani Wyszkoni "Życie jest w porządku".

"Od początku zakładałem, że klip będzie czarno-biały. Chciałem uzyskać prosty i szlachetny obraz, pokazać Anię jako piękną kobietę, która wie, czego chce" - opowiada Roman Przylipiak, odpowiedzialny za reżyserię i scenariusz.

Reklama

"Wyzwaniem było połączenie zwolnionego i przyspieszonego tempa w tym samym ujęciu, jakby czas na pierwszym planie biegł inaczej niż na planach dalszych. Wszystko po to, by prócz swojej prostoty klip miał wiele smaczków do odkrycia" - dodaje autor teledysku.

Roman Przylipiak ma na koncie klipy dla takich wykonawców, jak m.in. Maryla Rodowicz, Łukasz Zagrobelny, Ania Teliczan, Behemoth, Black River, Jan Bo, Beneficjenci Splendoru czy Blindead).

Singel promujący płytę - piosenkę "Zapytaj mnie o to kochany" - skomponował Marek Jackowski do słów Kory. Przypomnijmy, że oboje współtworzyli grupę Maanam.

Drugi solowy album Ani ukaże się 13 listopada.

"Jestem spełniona. Mam wszystko, czego potrzebuję do życia w szczęściu i satysfakcji. Przecież 'człowiek nie został stworzony, by zrozumieć życie, ale żeby je przeżyć' i to przeżyć je jak najlepiej, bo... życie jest w porządku!" - tłumaczy tytuł albumu Ania Wyszkoni.

Do współpracy przy swojej nowej płycie wokalistka zaprosiła producenta Bogdana Kondrackiego, który odpowiadał za większość pomysłów muzycznych na solowym debiucie Wyszkoni - "Pan i pani" (2009 r.). Wśród autorów kompozycji znaleźli się m.in.: Ania Dąbrowska oraz Robert Gawliński i Mikis Cupas z Wilków. Kilka tekstów i kompozycji, podobnie jak na pierwszej płycie, jest autorstwa samej Ani Wyszkoni.

Zobacz teledysk "Zapytaj mnie o to kochany":


Sprawdź tekst "Zapytaj mnie o to kochany" w serwisie Teksciory.pl!

Zobacz teledyski Ani Wyszkoni na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wiedźmy | Wiem | chcę | W Sieci | Ania Wyszkoni | teledyski | piosenka | Kora | Marek Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje