Reklama

Behemoth dziękuje za wsparcie

"Złoto i platyna to cholernie nobilitujący i motywujący faktor do działania" - tak Nergal skomentował odebranie wyróżnień za sprzedaż odpowiednio "Evangelion" oraz DVD "Evangelia Heretika" grupy Behemoth.

Przypomnijmy: wydany w sierpniu 2009 roku studyjny album "Evangelion" uzyskał w Polsce status Złotej Płyty, natomiast wydane w listopadzie 2010 DVD "Evangelia Heretika" zaledwie po czterech dniach sprzedaży pokryło się platyną.

Reklama

Wyróżnienia muzykom grupy Behemoth wręczył Michał Wardzała, szef Mystic Production.

"Cieszymy się... po prostu... bo te wyniki świadczą o tym, że (nie)ludzka muzyka też ma swoich lojalnych odbiorców, którzy kupują płyty i licznie przychodzą na koncerty! Złoto i platyna to cholernie nobilitujący i motywujący faktor do działania. Dziękujemy za wsparcie fanom i firmie Mystic! Tak z głębi serducha. Jesteście wielcy!" - skomentował Nergal.

Dodajmy, że w styczniu 2012 Behemoth powróci na pięć koncertów organizowanych w ramach Phoenix Rising Tour. Oprócz zespołów anonsowanych na pierwszej części trasy, czyli Blindead i Morowe, na scenie pojawi się również Deus Mortem.

Oto szczegóły nadchodzących koncertów Behemoth:

20.01 - Szczecin, Słowianin
21.01 - Kraków, Hala Wisły
22.01 - Rzeszów, Live
23.01 - Lublin, Graffiti
24.01 - Białystok, Hala Mięsna.

Czytaj także:

Behemoth: Druga odsłona trasy

"Czysty strumień energii" - wywiad z Nergalem i Orionem

Zobacz teledyski Behemotha na stronach INTERIA.PL

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje