Reklama

Reklama

Sławek Uniatowski i koncert "Love Story". Gościem specjalnym Ania Rusowicz [DATA, MIEJSCE, BILETY]

W poniedziałek w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie specjalny koncert "Love Story" zaprezentuje Sławek Uniatowski. W stolicy gościnnie wystąpią z nim Ania Rusowicz i Jose Torres.

W poniedziałek w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie specjalny koncert "Love Story" zaprezentuje Sławek Uniatowski. W stolicy gościnnie wystąpią z nim Ania Rusowicz i Jose Torres.
Sławek Uniatowski szykuje program "Love Story" /Tadeusz Wypych /Reporter

Sławek Uniatowski po raz pierwszy zaprezentuje się z nowym materiałem, z rozbudowanym składem muzycznym oraz w specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Wokalista wykona utwory z repertuaru m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Edyty Geppert, Krzysztofa Krawczyka i Franka Sinatry. Nie zabraknie takich hitów jak "Something Stupid" Franka Sinatry, "Ktoś między nami" Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa czy piosenki "Szukaj mnie" Edyty Geppert, którą Sławek wykona z gościem specjalnym - Anią Rusowicz.

Utwór "Szukaj mnie" został ponownie nagrany do filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Nowa wersja zanotowała już ponad 25 mln odsłon.

Reklama

"Będzie wiolonczela, trąbka, saksofon. Mój cudowny zespół, pianista. Będziemy grali polskie hity, ale tez zagraniczne" - zapowiadał Uniatowski w "Dzień dobry TVN".

Gościnnie na scenie zaprezentuje się także na przeszkadzajkach Jose Torres, od lat mieszkający w Polsce kubański muzyk, ojciec Tomka Torresa (perkusisty Afromental) i Filipa Torresa (basisty w zespole Mesajah).

Bilety na koncert w Teatrze Muzycznym Roma dostępne są od 99 zł.

Kim jest Sławek Uniatowski?

Wokalista zaistniał w show-biznesie w 2005 r., dzięki udziałowi w 4. edycji programu "Idol", emitowanego na antenie stacji Polsat. Zajął w nim 2. miejsce, przegrywając jedynie z Maciejem Silskim.

W 2015 r. pojawił się w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Zatańczył w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno, ale odpadł jako pierwszy.

W 2018 r. wypuścił pierwszą autorską płytę "Metamorphosis", którą zapowiadał od dobrych kilku lat. Materiał zawierał piosenki utrzymane w klimacie jazzu, soulu i ambitnego popu. Autorami tekstów są Sławek Uniatowski, Michał Zabłocki, Janusz Onufrowicz i Tomasz Organek, który napisał je po angielsku.

Od 2019 r. Uniatowski znajduje się w obsadzie popularnego serialu "M jak miłość" (gra Leszka Krajewskiego, ukochanego Barbary Kurdej-Szatan).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL