Reklama

Reklama

Koncert Mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom" na żywo w TVP. Wszystko, co musisz wiedzieć!

Charytatywny Koncert Mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom" zbliża się wielkimi krokami. O której godzinie oglądać go 6 grudnia w TVP, gdzie w tym roku wystąpią polskie gwiazdy i jakich artystów będzie można zobaczyć na scenie? W 2021 roku nie zabraknie muzycznych wrażeń. Na koncercie "Gwiazdy dzieciom" pojawią się znani i lubiani wokaliści, a beneficjentami są podlaskie domy dziecka!

Sławomir będzie jedną z gwiazd, które wystąpią na Koncercie Mikołajkowym "Gwiazdy dzieciom" w TVP

Mikołajki to okazja nie tylko do tego, aby świętować w rodzinnym gronie i wręczać sobie drobne upominki, ale również, aby pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują. 

Koncert Mikołajkowy TVP "Gwiazdy dzieciom". Gdzie się odbywa w 2021 roku?

W tym roku 6 grudnia na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku znani artyści zaśpiewają świąteczne piosenki. Wystąpią na żywo, zarówno dla wszystkich dzieci, jak i dla dorosłych, wprowadzając tym samym na dobre świąteczną atmosferę do polskich domów.  

Gwiazdy śpiewać będą jednak zwłaszcza dla potrzebujących z podlaskich domów dziecka, którzy w 2021 roku będą beneficjentami koncertu "Gwiazdy dzieciom". Wydarzenie poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski i Aleksander Sikora

Na Charytatywny Mikołajkowy Koncert "Gwiazdy dzieciom" zaprosił m.in. Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Koncert Mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom". O której godzinie oglądać w TVP?

Reklama

Charytatywny Mikołajkowy Koncert "Gwiazdy dzieciom" oglądać będzie można w Mikołajki, 6 grudnia na antenie TVP1

Poniedziałkowy koncert w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku rozpocznie się po południu o godzinie 17.20. Widowisko potrwa około półtorej godziny. 

Koncert Mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom". Jakie gwiazdy wystąpią?

Kto wystąpi na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku podczas koncertu charytatywnego "Gwiazdy dzieciom"? Największe polskie gwiazdy muzyki!

Świąteczne piosenki zaśpiewają m.in. Sławomir, Cleo, Justyna Steczkowska, Łukasz Zagrobelny czy Halina Mlynkova. Wystąpią też Ania Dąbrowska i Stachursky.

Oprócz wspaniałego koncertu organizatorzy mają jednak dla telewidzów jeszcze jedną niespodziankę. Podczas transmisji w TVP będą mogli oni bowiem wysyłać SMS-y z życzeniami i pozdrowieniami dla bliskich, które następnie zostaną wyświetlone na ekranie.

Czytaj również: 

Koncert Mikołajkowy "Jesteśmy dla dzieci". O której godzinie oglądać? 

Koncert Mikołajkowy "Jesteśmy dla dzieci" w Polsacie. Kto wystąpi? 

Koncert TVP "Murem za polskim mundurem". Widzowie podzieleni

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje