Reklama

Reklama

Harry Styles wystąpi w Polsce jeszcze w tym roku. Znamy nową datę koncertu w Krakowie!

18 lipca 2022 roku odbędzie się przełożony w związku z pandemią koronawirusa koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie. Muzyk, aktor i były członek One Direction wystąpi w Tauron Arenie. Poznaliśmy również support krakowskiego punktu światowej trasy.

18 lipca 2022 roku odbędzie się przełożony w związku z pandemią koronawirusa koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie. Muzyk, aktor i były członek One Direction wystąpi w Tauron Arenie. Poznaliśmy również support krakowskiego punktu światowej trasy.
Harry Styles w ipcu wystąpi w Polsce /CBS Photo Archive /Getty Images

Harry Styles ogłosił zmienione daty swojej trasy koncertowej. Styles rozpocznie wielkie tournee, która zawita do 32 miast, w ramach której pojawiły się trzy zupełnie nowe czerwcowe daty na stadionach w Wielkiej Brytanii, a także kolejne cztery koncerty w Europie. Trasa będzie kontynuowana w lipcu w Europie zgodnie z terminami przełożonych koncertów, po czym zakończy się w Ameryce Południowej. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przełożone daty koncertów.

Koncert w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się 18 lipca 2022 roku.

Goście specjalni "Love On Tour 2022" to: Mitski podczas trasy w Wielkiej Brytanii, Arlo Parks w Dublinie, Wolf Alice na wybranych europejskich koncertach, w tym również w Polsce i Koffee na wszystkich koncertach w Ameryce Południowej.

Reklama

Kim jest Harry Styles?

Harry Styles stał się jednym z największych i najbardziej wpływowych artystów muzycznych. Jego debiutancki album solowy, zatytułowany "Harry Styles", stała się jedną z dziesięciu najlepiej sprzedających się płyt roku na świecie. Jego drugi album, "Fine Line", znalazł się na szczycie listy Billboard 200 tuż po wydaniu, czyniąc go drugim numerem jeden w Stanach Zjednoczonych. Podczas kariery solowej zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych na całym świecie, a także był pierwszym mężczyzną na okładce magazynu "Vogue".

Harry jest również znany jako artysta dający niesamowite występy na żywo. Jego koncerty "Love On Tour" zostały przełożone z powodu pandemii i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Pod koniec zeszłego roku Harry zagrał ponad 40 koncertów w całych Stanach Zjednoczonych, zdobywając uznanie zarówno fanów, jak i krytyków. Jego występy są pełne znanych na całym świecie hitów artysty, takich jak "Sign of the Times" (posłuchaj!), "Lights Up", "Adore You", "Watermelon Sugar" czy "Kiwi" (sprawdź!).

Sprawdź tekst do utworu "Watermelon Sugar" w serwisie Tekściory.pl

Trasa będzie przebiegać zgodnie ze wszystkimi lokalnymi i publicznymi obostrzeniami sanitarnymi, rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia, a także wytycznymi dla miejsca koncertu w czasie każdego pokazu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL