Edyta Górniak rusza w jubileuszową trasę

Sporo niespodzianek przygotowała Edyta Górniak w związku z rozpoczynającą się trasą "Love 2 Love" z okazji 25-lecia jej działalności artystycznej.

Glaca i Edyta Górniak po raz pierwszy zaśpiewają razem na żywo

W sobotę (8 sierpnia) w Amfiteatrze w Kielcach odbędzie się pierwszy z 10 koncertów w ramach trasy "Love 2 Love", która obejmie także m.in. Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Lublin i Łódź.

Reklama

"Na kilka dni przed rozpoczęciem tej Jubileuszowej Trasy przenikają przeze mnie różne emocje.. Każda próba muzyczna, każde zatrzymanie na fragmentach utworów, aranżacji, tekstów uświadamia mi na nowo, że te utwory kształtowały mój światopogląd. Na pewne sytuacje życiowe odczulały na inne uczulały. Dzięki milionom słów, które na przestrzeni lat wróciły do mnie z Waszymi wrażeniami wiem, rozumiem, jak bliskie i ważne są te piosenki także dla Was" - napisała Edyta Górniak na Facebooku.

"Nic tak błyskawicznie nie wpływa na Nasz umysł i samopoczucie, jak zapach, smak i dźwięk określony właściwą wibracją. Muzyka poszerzyła moje pole odczuwania tak mocno, że czasem aż się tego boję :)" - dodaje wokalistka.

Gwiazda zapowiada, że będzie od czasu do czasu zmieniała repertuar, żeby fani mogli usłyszeć jak najwięcej różnych piosenek. W Kielcach usłyszymy na pewno dwa duety: z Mietkiem Szcześniakiem ("Dumka na dwa serca") i Glacą ("Nie było"). Ten drugi utwór - z repertuaru grupy Sweet Noise - po raz pierwszy zostanie wykonany na żywo z udziałem Górniak.

"Dziś w sali prób odbyło się magiczne spotkanie z Glacą... WOW !!! Stanęliśmy przy mikrofonach po raz pierwszy od nagrania 'Nie było' [2003 r.]. Nie potrafię nawet opisać poziomu energii" - cieszy się wokalistka.

Zobacz teledysk "Nie było":

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Piotr Glaca Mohamed

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje