Reklama

Dawid Podsiadło przekłada koncerty. Znamy nowe terminy [DATA, MIEJSCE]

Dawid Podsiadło został zmuszony do przesunięcia swoich koncertów. Wszystko przez trwającą pandemię koronawirusa. Znane są już nowe terminy.

Dawid Podsiadło został zmuszony do przesunięcia swoich koncertów. Wszystko przez trwającą pandemię koronawirusa. Znane są już nowe terminy.
Dawid Podsiadło podał nowe terminy koncertów /AKPA

Po wielkim sukcesie, jaki Dawid Podsiadło odniósł z Taco Hemingwayem, wyprzedając bilety na koncert na Stadionie Narodowym, wokalista zapowiedział więcej dużych występów, tym razem solowych. Trasa miała odbyć się w czerwcu 2020 roku. Już wtedy musiał przełożyć koncerty na kolejny rok. 

"Jak wszyscy organizatorzy koncertów na świecie, rok temu znaleźliśmy się w trudnej i niemożliwej do przewidzenia sytuacji, w której musieliśmy przełożyć wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia. 

Tak było również z koncertami stadionowymi Dawida Podsiadło (moimi), które przenieśliśmy na czerwiec 2021 z wiarą, że tak odległy termin pozwoli nam bez przeszkód zrealizować te plany" - napisał artysta na swoim Facebooku. 

Niestety również i tym razem musiał przekazać fanom złą wiadomość. "Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy. W związku z tym musimy przełożyć koncerty Dawida Podsiadło (moje) na nowe, wrześniowe terminy" - dodał.

Reklama

Według nowego terminarza Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Gdańskim 4 września 2021 roku, 18 września na Stadionie we Wrocławiu oraz 25 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie. "Głęboko wierzymy, że pozytywne prognozy się sprawdzą i te kilka miesięcy da znaczącą i wymierną poprawę sytuacji w stopniu, który umożliwi nam bezpieczną organizację naszych koncertów" - podsumował. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Podsiadło
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama