Awolnation zagra w Polsce

16 sierpnia w Polsce wystąpi grupa Awolnation, znana z przeboju "Sail". Jedyny koncert muzyków w naszym kraju odbędzie się w warszawskiej Proximie.

Awolnation zagra w Polsce

W połowie marca ukazał się najnowszy album zespołu - "Run" - wydany nakładem Red Bull Records. To następca przebojowego debiutu "Megalithic Symphony" z 2011 roku, który odniósł międzynarodowy sukces, m.in.. dzięki singlowi "Sail", który w Stanach Zjednoczonych sześciokrotnie pokrył się platyną! Piosenka nie schodziła z list przebojów przez wiele tygodni i prawie pobiła rekord zestawienia Billboard Hot 100.

Reklama

Od wydania nowego krążka, który promuje m.in. singel "Hollow Moon (Bad Wolf)", Awolnation intensywnie koncertuje.

Utwór "Sail" w Polsce znany jest w naszym kraju głównie z reklamy telewizyjnej, ale posłużył już jako podkład muzyczny seriali ("Wikingowie"), filmów o sportach ekstremalnych, transmisji igrzysk olimpijskich, meczów i reklam, był też wielokrotnie coverowany przez największe światowe gwiazdy (m.in. Macy Gray). Inne utwory z "Megalithic Symphony" trafiły do takich produkcji telewizyjnych, jak m.in. "Synowie Anarchii" ("Burn It Down"), "Pamiętniki Wampirów" ("Guilty Filthy Soul"), "Partnerzy" ("All I Need") czy "Słodkie kłamstewka ("Sail").

Debiutancka płyta Awolnation do polskich sklepów trafi w końcu 9 czerwca.

Zobacz teledysk "Sail":

Dowiedz się więcej na temat: koncert w Polsce | Awolnation

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL