Reklama

Popek Monster - król prowokacji

Siedział w więzieniu, wytatuował sobie oczy, dał nabić się na hak. Co wymyśli w przyszłości? 16 listopada na rynku pojawiła się nowa płyta Popka "Monster 2".

Popek (Paweł Rak) na świat przyszedł w 1980 roku w Legnicy. W jego rodzinnym mieście bezrobocie sięgało 20 procent, więc istniały tylko dwie opcje radzenia sobie z tak ciężką sytuacją - wyjazd za granicę lub omijanie prawa. Popek wybrał drugą opcję. Jak się okazało, nie do końca opłacalną, gdyż trafił on do więzienia na siedem lat za pobicie.

Reklama

Później, w czasie działalności w grupie Firma, Popek miał niejednokrotnie okazję dobitnie wyrazić swoje zdanie na temat organów ścigania.

W trakcie działalności Firmy powstała marka JP, którą niektórzy tłumaczą jako J**** Policję, ale oficjalnie nazywa się "Jestem Porządny".

W 2007 roku Popek wyemigrował do Wielkiej Brytanii, a dokładniej do Londynu. Tam właśnie z pomocą WagWan Production nagrywa swoje utwory.

Dzięki ciągłemu poszerzaniu swoich kontaktów Popek miał w tym roku okazję nagrywać z gwiazdą amerykańskiego gansta rapu - The Game'em.

Posłuchaj utworu "Connect":


Paweł Rak ma za sobą także krótką karierę zawodnika MMA. Stoczył na ringu trzy walki, z czego jedną z nich przegrał. Z powodu zamieszek, jakie wywołali kibice Polaka podczas ostatniego występu oraz z powodu kryminalnej przeszłości rapera, Popek został ukarany całkowitym zakazem oficjalnych walk w Wielkiej Brytanii. Po takiej decyzji brytyjskiej organizacji zawiesił dalszą działalność sportową.

W Londynie Popek bardzo powoli szykował dla swoich fanów nowy album "Monster". Jednak zanim "Potwór" powstał, Rak musiał nadać sobie bardziej demoniczny wygląd. Z tej okazji postanowił wytatuować sobie...oczy. Jak sam stwierdził, zrobił to z pasji, co akurat może być prawdą, gdyż całe ciało Popka pokryte jest tatuażami.

Jeszcze dalej raper posunął się w momencie, gdy poddał się procesowi skaryfikacji, czyli najprościej rzecz ujmując, dał sobie zrobić bliznę na twarzy. Popek postanowił takim działaniem sprowokować internautów i niewątpliwie mu się to udało.

Udało mu się to także w momencie, gdy w teledysku "Pain Be My Guest" powiesił się za skórę na hakach niczym tusza wieprzowa.

W przyszłości Popek nie zamierza przestawać robić sobie mniej lub bardziej bolesnych rzeczy. Wkrótce w internecie ma pojawić się filmik z wyrywania jego zębów obcęgami i wstawiania na ich miejsce złotych plomb.

Obejrzyj teledysk do utworu "Pain Be My Guest":

Sprawdź tekst piosenki "Pain Be My Guest" w serwisie Tekściory.pl!


W 2012 roku okazało się, że Popek to nie tylko raper i wojownik, ale także całkiem bystry facet, kiedy to swoim kontrowersyjnym filmikiem o hipsterach zwrócił na siebie uwagę dużych mediów. W filmiku wyjaśniającym całą aferę Popek wyśmiał wszystkich oburzonych jego zachowaniem, twierdząc, że dali się wodzić za nos.

Zobacz, co powiedział Popek o filmiku z hipsterami:


Warto przypomnieć jeszcze dwa ważne wydarzenia z 2014 roku. Pierwszym z nich jest start programu kulturystycznego Popka "Monstersize Me", w którym trenuje on rapera Jerome'a.

Drugim natomiast jest utwór "Dirty Diana", który w trakcie pierwszego tygodnia lipca zdobył 1,5 mln wyświetleń i stał się hitem internetu. Popek rapuje, że gdy będzie chciał to "nawinie do tanga", co też miało miejsce kilka tygodni później. Raper, który nie rzuca słów na wiatr? Aż strach więc pomyśleć, co jeszcze przyjdzie mu do głowy.

Zobacz teledysk do "Dirty Diana" w wersji Popka:

Sprawdź tekst piosenki "Dirty Diana" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: hak | Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje