Reklama

Najgorętsi raperzy w grze. Lista!

Już po raz siódmy stacja MTV opublikowała zestawienia najlepszych raperów. Niezadowolony z wyników jest... Kanye West.

Na szczycie najnowszego zestawienia "Hottest MCs In The Game" ("Najgorętsi MC w grze") znalazł się Kendrick Lamar. Wydany w zeszłym roku album hiphopowca "Good Kid, M.A.A.D City" w zgodnej opinii krytyków był jednym z najwybitniejszych wydawnictw muzycznych 2012 roku (przeczytaj recenzję ).

Reklama

Oczko niżej znalazł się 2 Chainz, a na podium umieszczono jeszcze Ricka Rossa.

Na pozycji 7. znalazł się Kanye West. Zapatrzony w siebie hiphopowiec nerwowo zareagował na niskie - jego zdaniem - miejsce na liście "Hottest MCs in the Game".

"Miejsce 7. mnie irytuje. Według mnie musieli na siłę powyciągać rzeczy, które im się nie podobają, bym trafił na tak niską pozycję" - powiedział w rozmowie ze stacją Hot 97 FM.

"Ta lista bez wątpienia została ułożona w oderwaniu od dokonań artystycznych. (...) A oni nie lubią 'Givenchy' Kanye, nie podoba im się Kanye chodzący w kilcie, nie podoba im się Kanye spotykający się z gwiazdą" - kontynuował raper, nawiązując do ekstrawaganckich kreacji i nagłośnionego przez media związku z Kim Kardashian.

Co ciekawe, opinię Kanye Westa poparł tegoroczny numer jeden w zestawieniu MTV.

"Bez wątpienia ma rację. To jest Kanye. Przecież on nagrywa już od lat" - skomentował Kendrick Lamar w rozmowie z magazynem "NME".

Oto pełna lista "Hottest MCs in the Game":
1. Kendrick Lamar
2. 2 Chainz
3. Rick Ross
4. Nas
5. Drake
6. Big Sean
7. Kanye West
8. A$AP Rocky
9. Future
10. Meek Mill

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kendrick Lamar | MTV | Kanye | West | raper | Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje