Reklama

Borixon: Miałem propozycję z "Tańca z Gwiazdami"

Raper Borixon pochwalił się na Facebooku, że kontaktowali się z nim organizatorzy "Tańca z Gwiazdami" i pytali o szanse na występ w następnej edycji programu. Borixon odrzucił propozycję.

"Dostałem dzisiaj propozycje do kolejnej edycji tańca z gwiazdami i mam okazje zatańczyć se do tanga. Oczywiście odmówiłem ale jeśli chcecie mnie tam zobaczyć to 10 koła lajków pod tym postem i wjeżdżam tam moon walkiem. To by była promocja płyty haha" - stwierdził Borixon (pisownia oryginalna).

Reklama

Jak się okazało, fani rapera sprawili mu mały żart i "polubili" status ponad 10 tys. razy. Jednak na udział Borixona w "Tańcu z Gwiazdami" się nie zanosi.

To nie pierwszy raz kiedy twórcy tego formatu próbują zaprosić raperów do zabawy. Wcześniejsze propozycje otrzymywali m.in. Wujek Samo Zło oraz Red. Ten drugi ujawnił również, że miał otrzymywać osiem tysięcy za odcinek.

Borixon obecnie promuje nadchodzący album "New Bad Life", którego premiera jest zaplanowana na 16 grudnia. Płytę zapowiada utwór "S.O.S." z gościnnym udziałem Pezeta.

Zobacz teledysk do "S.O.S.":

Sprawdź tekst S.O.S. w serwisie Tekściory.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Borixon | tańce | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama