Reklama

Reklama

Niezręczne wywiady z muzykami

Gwiazdy w trakcie licznych wywiadów muszą często mierzyć się z podchwytliwymi i nietrafionymi pytaniami, a także dziwnymi sytuacjami podczas rozmów. Jak najpopularniejsi wykonawcy radzą sobie w takich momentach? Sprawdźcie zestawienie.

Gwiazdy w trakcie licznych wywiadów muszą często mierzyć się z podchwytliwymi i nietrafionymi pytaniami, a także dziwnymi sytuacjami podczas rozmów. Jak najpopularniejsi wykonawcy radzą sobie w takich momentach? Sprawdźcie zestawienie.
Zarówno Selena Gomez, jak i Taylor Swift miały do czynienia z niestosownymi pytaniami /Jason Merritt /Getty Images

Rozmowa Kanye Westa z Sway

Sway, czyli jeden z najbardziej szanowanych dziennikarzy radiowych w Stanach w listopadzie 2013 roku zaprosił do swojej audycji Kanye Westa. Radiowiec rozmawiał z nim m.in. o jego trasie koncertowej, płycie, aż w pewnym momencie rozmowa zeszła na jego, niekoniecznie udaną współpracę z Nike, która zakończyła się w 2013 roku zerwaniem umowy z firmą i przejściem do konkurenta, czyli Adidasa.

W trakcie tego wątku West nie krył emocji, wręcz krzycząc na radiowca i osoby znajdujące się w studiu. Kiedy Sway zapytał go, czy Kanye zamiast współpracować z Nike, nie mógł spróbować pójść własną drogą, raper odrzekł zdecydowanie "Nie masz odpowiedzi Sway! To nie ty wydałeś 13 milionów dolarów, próbując wzmocnić swoją pozycję" - mówił wściekły West, którego nie dało uspokoić się przez kilka minut.

Reklama

Wywiad z Westem z 2013 roku przeszedł do historii. Jego oryginalną, 34-minutową wersję obejrzano w sieci ponad siedem milionów razy.

Taylor Swift ripostuje dziennikarce Entertainment Tonight

W lutym 2015 roku Taylor Swift galę Grammy opuściła bez żadnej statuetki (nominowana była w trzech kategoriach za utwór "Shake It Off"), jednak fotoreporterom i dziennikarzom to zupełnie nie przeszkadzało, gdyż wokalistka prezentowała się świetnie w swojej kreacji.

W trakcie wywiadu z Entertainment Tonight dziennikarka wprost spytała Swift, czy do domu wróci dziś nie tylko z potencjalnymi nagrodami. Gwiazda po sekundzie zastanowienia stanowczo odpowiedziała, że nie wróci z nikim do domu.

Justin Bieber ośmieszył się u Davida Lettermana

W czerwcu 2012 roku David Letterman postanowił porozmawiać na swojej kanapie z Justinem Bieberem. W pewnym momencie prowadzący zapytał o tatuaże wokalisty i stwierdził, że wkrótce Kanadyjczyk będzie wyglądał jak Kaplica Sykstyńska (Sistine Chapel). Gwiazdor najwidoczniej nie skojarzył faktów i źle usłyszał, przez co stwierdził, że nie ma zamiaru wyglądać jak Szesnasta Kaplica (Sixteen Chapel). Taka odpowiedź wyraźnie rozbawiła dziennikarza.

Courtney Love rzuca butem

W 1995 roku przy okazji MTV VMA jeden z dziennikarzy rozmawiających z Madonną nie mógł spodziewać, że za chwilę porozmawia i z Courtney Love. Artystka wprosiła się na rozmowę nietypowo, rzucając butem w wokalistkę.

Niezręczne żarty

W 2011 roku Gene Simmons pojawił się w programie "Joy Behar: Say Anything!". Oprócz muzyka w studiu gościła również aktorka, a prywatnie partnerka Simmonsa, Shannon Tweed. Ta jednak szybko opuściła, po tym jak artysta zaczął żartować z tego, że spał z 5 tys. kobiet.

Beyonce się wkurzyła

W trakcie wywiadu A.J. Calloway postanowił spytać Beyonce, czy Jay-Z chce mieć dzieci. Reakcja wokalistki była zdecydowana i nawet nie ukrywała, że jest wściekła na zadającego takie pytania dziennikarza.

Justin Bieber u Ellen

Ponownie Justin Bieber. W 2015 roku spore zamieszanie w sieci wywołały jego nagie zdjęcia, które zrobili mu paparazzi na wakacjach na Bora Bora. Kanadyjczyk był wściekły na media rozpowszechniające jego nagie fotografie. Temat zdjęć poruszyła również Ellen, która ewidentnie zawstydziła gwiazdora.

Selena Gomez przerywa wywiad

Po rozstaniu z Justinem Bieberem Selena Gomez była kilkakrotnie pytana dziennikarzy o zakończenie jej związku. Zazwyczaj prowadzący programy obchodzili się z tą materią bardzo delikatnie. Inaczej jednak do sprawy podszedł Dean Richards , który nie tylko postanowił wyciągnąć szczegóły od piosenkarki, ale próbował też dowiedzieć się, co jest nie tak z zachowaniem Justina Biebera. Gomez (lub, jak twierdzą jej fani, wydawca) postanowili po pytaniu rozłączyć się z rozmówcą.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy