Reklama

Reklama

Najciekawsze muzyczne epizody 2016 roku w programach rozrywkowych USA

Gwiazda potrzebuje wypromować nowy projekt, płytę lub trasę koncertową? W Stanach Zjednoczonych idealnym miejscem do zaprezentowania swojej osoby są programy m.in. Jimmy'ego Fallona, Jimmy'ego Kimmela lub Ellen DeGeneres. Oprócz klasycznych występów, artyści starają się też podejmować wyzwania twórców show. Oto 10 momentów, które warto przypomnieć raz jeszcze.

Miley Cyrus i lekcje jogi u Jimmy’ego Fallona

We wrześniu wokalistka przybyła do programu Jimmy'ego Fallona, aby promować 11. edycję amerykańskiego talent show "The Voice" (Cyrus była trenerką).

W trakcie spotkania prowadzący przyznał, że widział na Instagramie, jak piosenkarka ćwiczy jogę (ashtangę).

Fallon nie potrafił zrozumieć, jak gwiazda potrafi zgiąć się w tak ekwilibrystyczny sposób. Nowa trenerka "The Voice" przyznała, że może Fallonowi pomóc w jego ćwiczeniach. Następnie instruowała go, w jaki sposób powinien ćwiczyć. Prowadzący po próbie rozciągnięcia się, stwierdził jednak, że ma dość.

Reklama

Nick Jonas o wstydliwej wpadce

W programie Fallona o swojej wpadce na Young Hollywood Awards w 2014 roku opowiedział Nick Jonas. Wokalista przyznał, że wszystkie problemy zaczęły się od lizaka z marihuaną, którego dostał na imprezie dzień przed galą. Efekty przyszły dopiero następnego dnia.

Jonas przyznał, że po obudzeniu się widział całe otoczenie "w zwolnionym tempie", a głosy w głowie mówiły mu, że umrze. Wokalista postanowił więc przespać się jeszcze kilka godzin. Gdy wydawało się, że opanował sytuację, z jego ciałem stało się coś niespodziewanego.

"Jechałem na imprezę, starałem się skupić i mieć wszystko pod kontrolą i wtedy dostałem niespodziewanej erekcji. Nie wiedziałem, co zrobić!" - zdradził idol nastolatek.

Aby spróbować jakoś zaradzić problemowi, Nick Jonas, ubrany w przylegający czerwony garnitur, zasłaniał swoje krocze rękami na czerwonym dywanie. Jonas musiał również pojawić się na scenie, a jego stan nie ulegał zmianie, wtedy też opowiedział, jak sam stwierdził, nieśmieszny i nieplanowany żart. Po zejściu ze sceny Jonas zapytał swojego menedżera, czy ktoś się zorientował, na co miał usłyszeć "Zdecydowanie, wszyscy to widzieli!".

Celine Dion parodiuje Rihannę i nie tylko

W lipcu gwiazda znana głównie z ballad pokazała w programie Jimmy’ego Fallona zupełnie inne oblicze. Kanadyjska wokalistka została zaproszona do zabawy pt. "Wheel of Musical Impressions". Celine Dion dostała za zadanie zaśpiewać głosem Cher "Frere Jacques" (polskie "Panie Janie"), rymowankę "Row, Row, Row Your Boat" jako Rihanna oraz piosenkę "Hush, Little Baby" głosem Sii. Materiał w sieci pojawił się 21 lipca i od tej pory obejrzano go ponad 19 milionów razy.

Demi Lovato i popis jej umiejętności wokalnych

Do tej samej zabawy w lutym Fallon zaprosił również Demi Lovato. Wokalista za zadanie miała odpowiednio sparodiować Cher, Fetty'ego Wapa oraz Christinę Aguilerę. Fragment programu obejrzano ponad 35 milionów razy.

Millie Bobbie Brown rapuje "Monster"

Na fali popularności serialu "Stranger Things" Jimmy Fallon do swojego programu zaprosił obsadę produkcji - Finna Wolfharda, Caleba McLaughlina, Gaten Matarazzo Millie Bobby Brown. Ta ostatnia, w trakcie jednej z zabaw przygotowanych przez prowadzącego, dała próbkę swoich wokalnych zdolności. Dziewczynka zarapowała fragment, który w utworze "Monster" Kanye Westa wykonuje Nicki Minaj.

Adele u Jamesa Cordena

To najpopularniejszy materiał w tym roku na Youtube. Rapującą i śpiewającą Adele w programie Jamesa Cordena obejrzano ponad 135 milionów razy. Występem Brytyjki i jej wykonaniem fragmentu "Monster" zachwycała się m.in. Nicki Minaj.

Metallica gra na instrumentach dla dzieci

Przy okazji premiery Hardwired... To Self - Destruct" grupa Metalica pojawiła się w programie Jimmy’ego Fallona i wykonała swój przebój "Enter Sandman" na zabawkowych instrumentach.

Ariana Grande gwiazdą "Saturday Night Live"

Młoda wokalistka 12 marca była gościem programu "Saturday Night Live". Ariana Grande wzięła udział w kilku skeczach, a największą popularnością cieszył się ten, w którym gwiazda naśladowała Rihannę, Celine Dion, Shakirę i Whitney Houston.

Drake w "Saturday Night Live"

Sporym echem odbiła się również wizyta w programie Drake'a. Kanadyjski raper sparodiował m.in. Rihannę i zażartował z plotek o ich romansie.

Britney Spears wkręciła Jimmy’ego Kimmela

Krótko przed premierą dziewiątej płyty "Glory" Britney Spears postanowiła wkręcić Jimmy’ego Kimmela. Z tej okazji zakradła mu się do sypialni prowadzącego i zaśpiewała dla niego numer "Make Me..."  

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy