Reklama

Reklama

Myślisz, że Popek zrobił sobie krzywdę? To popatrz na nich

Czasem decyzja o zrobieniu sobie tatuażu powinna być dokładnie przemyślana. Przykłady? Poniżej znajdziecie kilka bardzo dobitnych. W rogi głównej amerykańscy raperzy.

Gucci Mane - lody

W 2011 roku Gucci Mane postanowił wytatuować sobie na prawym policzku lody. Miały one oznaczać bycie "cool", gdyż tak właśnie czuł się raper z Alabamy. Radric Davis (prawdziwie imię i nazwisko artysty) w 2015 roku znalazł naśladowcę. Niemal identyczny tatuaż zrobił sobie Young Thug.

Stitches - kałasznikow

Raper pochodzący z Miami uznał, że świetnym wzorkiem na jego twarzy będą szwy, w końcu ma to związek z jego pseudonimem. Oprócz tego na prawym policzku Stitches postanowił wytatuować sobie AK-47. Dodajmy, że raper jest odległym znajomym Popka i pojawi się na jego płycie "Król Albanii".

Reklama

Birdman - czerwona gwiazda

Szef wytwórni Cash Money Records znany jest ze swoich licznych tatuaży na ciele, również tych na twarzy. Już jedna czerwona gwiazda na czubku głowy była wyjątkowo idiotycznym pomysłem. Birdman ma jednak na głowie całą konstelację.

Chris Brown - Wenus z Milo

Wokalista i raper postanowił w wakacje zrobić sobie tatuaż z podobizną Wenus z Milo. Znalazł się on z tyłu jego głowy i nie przypadł do gustu internautom oraz matce jego dziecka, Royalty. Nia Guzman uznała, że córka będzie się teraz bała własnego ojca. Sam Brown niezbyt przejął się uwagami.

The Game - motylek

Wytatuowany motyl na prawym policzku, a w tekstach przemoc, narkotyki i mnóstwo kobiet. Wielu fanów Game’a stwierdziło, że najzwyczajniej w świecie tak delikatny owad nie pasuje do jego wizerunku. The Game postanowił naprawić swój błąd i zmienił motyla na czerwoną gwiazdę z napisem LA. Od razu bardziej męsko!

Soulja Boy - Gucci

Od 2012 roku Soulja Boy był chodzącą reklamą marki Gucci. Z tym, że sama firma raczej o tym nie wiedziała. Raper ze swoim tatuażem pomiędzy oczami żył trzy lata. Pod koniec 2015 roku stwierdził, że pora na zmianę i usunął symbol z twarzy.

Young L.A. - kaczka

Były już lody, kałasznikow i czerwona gwiazda. Dlaczego więc mielibyśmy pominąć kaczkę? Raper z Atlanty tłumaczył się po zabiegu, że chodziło o pokazanie jego relacji z Duc Tape Entertainment. Pomysł okazał się jednak nietrafiony, dlatego raper postanowił zmienić czerwoną kaczkę na symbole drużyny LA Dodgers. Poniżej natomiast możecie zobaczyć filmik z tworzenia pierwszego, nieudanego tatuażu:

Gorilla Zoe - wyróżnienie specjalne - dolar na szyi

Co prawda każdy z wymienionych raperów oszpecił się na twarzy/głowie, ale wiekopomne dzieło, jakie Gorilla Zoe nosi na szyi, musiało znaleźć się w tym zestawieniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy