Reklama

Reklama

Wybory 2014: Grabaż zadowolony z przegranej Ryszarda Grobelnego

"Poznaniacy powiedzieli dość marazmowi, kunktatorstwu i chowaniu łba w piasek" - napisał na Facebooku mieszkający w Ponzaniu Krzysztof "Grabaż" Grabowski, lider Strachów na Lachy i Pidżamy Porno.

Po 16 latach urzędowania prezydent Poznania Ryszard Grobelny musi oddać władzę. W drugiej turze wyborów samorządowych Grobelny przegrał z kandydatem Platformy Obywatelskiej, Jackiem Jaśkowiakiem.

Przed niedzielnym głosowaniem Grabaż namawiał swoich fanów, by w końcu "podziękować" Ryszardowi Grobelnemu za politykę kulturalną, a także za rutynę i brak wizji.

Po ogłoszeniu wyników wokalista w przewrotny sposób skomentował zmianę warty.

"No i Poznań już bez Ryszarda... Nawet mi się, po ludzku, żal go zrobiło, kiedy tak stał sam po ogłoszeniu wyników, żal jak każdego kto by wyłupał sobie oczy, odciął język, zatkał uszy, przestrzelił oba kolana i stopy, i mimo to, uparcie skakał do basenu bez wody" - czytamy u Grabaża na Facebooku.

Reklama

"Teraz słowo do platfusów: to nie wyście te wybory wygrali, mam nadzieję, że to wiecie? Poznaniacy powiedzieli dość marazmowi, kunktatorstwu i chowaniu łba w piasek. Ci porzundni, nieskorzy do zmian, 'mieszczanie', pokazali wam środkowy palec. Punkt, w którym się znalazł Poznań, to również wasza 'zasługa'. W niczym nie jesteście lepsi od RG. Czas najwyższy ruszyć d..y i wietrzyć, i naprawiać, i wymyślić taki Poznań, w którym wszyscy jego mieszkańcy będą się czuć dobrze" - zaapelował artysta.

Zaskoczenie w Poznaniu: Zmiana warty po 16 latach

Zobacz teledyski zespołu Strachy na Lachy na stronach Interii!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje