Reklama

Rzucił w niego gitarą. Niechcący swoją

Jeden z plotkarskich serwisów ujawnił kulisy kłótni, która doprowadziła do rozpadu brytyjskiej formacji Oasis.

Przypomnijmy, że zespół pod koniec sierpnia opuścił lider Noel Gallagher. Powodem decyzji gitarzysty były nieustanne spory z bratem Liamem. Do ostatniego z nich doszło przed koncertem w Paryżu, który Oasis odwołali w ostatniej chwili. Za kulisami miało dojść do poważnej sprzeczki pomiędzy braćmi.

Reklama

Sami zainteresowani, pozostali członkowie Oasis, jak i osoby związane z zespołem, nie chcieli ujawnić kulisów incydentu. Ponad miesiąc po kłótni o jej szczegółach napisał jeden z brytyjskich serwisów plotkarskich, który miał na miejscu swojego informatora.

Według strony HolyMoly, wydarzenia wyglądały następująco: grającego w garderobie na gitarze akustycznej Liama miał wyśmiać Noel. Zdenerwowany wokalista Oasis rzucił gitarą w brata, ale go nie trafił. Liam zapomniał jednak, że to była jego ulubiona gitara akustyczna!

Następnie Noel, gdy zorientował się, że instrument należy do brata, podeptał go i zniszczył. Wokalista zrozumiał swój błąd i w rewanżu rzucił się zdemolować gitary lidera Oasis.

W odpowiedzi Noel pokazał bratu wskazujący i środkowy palec (obraźliwy gest na Wyspach Brytyjskich), a następnie opuścił garderobę, wsiadł do taksówki i pojechał na lotnisko. Tak wyglądał koniec Oasis.

Przeczytaj również:

Oasis: Sukcesy i ekscesy

Zobacz teledyski Oasis na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Oasis | opuścił | gitary

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje