Reklama

Jamal: Przygoda goniąca przygodę

Ponad 400 tysięcy razy odtworzono w ciągu czterech dni teledysk "DEFTO" grupy Jamal. Tym samym wideo obecnie jest najchętniej oglądanym klipem w Polsce.

"Kiedy Gienia zrobił beat, Miodu napisał tekst i zaczęło się nagrywanie, nikt z nas nie przypuszczał, że to wszystko potoczy się w taki sposób. Nikt nie przypuszczał, że będzie klip, że zdjęcia będą kręcone m.in. w Bangkoku, że zrobi to Krzysztof Skonieczny i ekipa głębokiOFF, że zagra Agnieszka Żulewska, Janusz Chabior i inni, że klip wyjdzie i na chwilę zniknie, że ludzie zaczną szukać piosenki i obrazka wszędzie gdzie jest to tylko możliwe" - wspominają muzycy grupy Jamal.

Reklama

"Jak zobaczyliśmy pierwszy montaż - zaniemówiliśmy! Oglądaliśmy setki razy i dzwoniliśmy do siebie krzycząc do słuchawek, że jest szaleństwo, że właśnie o to chodziło!".

"Jeśli chodzi o głębokiOFF to Krzysiek opowiedział nam całą historię powstawania obrazu do 'd e f t o'... hmmm. Kamera, cztery osoby, wyprawa do Tajlandii absolutnie na dziko i przygoda goniąca przygodę, ale to już może opiszemy innym razem. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło" - podkreślają muzycy, nie zdradzając jednak szczegółów.

Zespół ujawnił również, że trwają prace nad nowym albumem ("muzyka się nagrywa, teksty się piszą").

Zobacz teledysk "DEFTO":

Sprawdź inne klipy Jamala na stronach INTERIA.PL!

Zobacz tekst piosenki "DEFTO" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: "Czterech" | przygody | przygoda | Jamal | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje