Reklama

Dyjak z Katarzyną Nosowską (teledysk "Sic!")

Na naszych stronach możecie zobaczyć czarno-biały teledysk "Sic!" nagrany przez Marka Dyjaka na potrzeby albumu "Kobiety".

W oryginale "Sic!" to tytułowy utwór z szóstej płyty grupy Hey, wydanej w 2001 roku. W teledysku do wersji nagranej przez Marka Dyjaka gościnnie pojawia się sama Katarzyna Nosowska, wokalistka Hey.

Reklama

Zobacz teledysk "Sic!":

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

Wcześniej Dyjak i Nosowska współpracowali na potrzeby projektu "Męskie Granie" w 2012 roku - razem nagrali singel promujący "Ognia!".

"Nie jest tajemnicą, że od dwudziestu lat param się profesją muzyka-interpretatora. Zawsze podświadomie dążyłem do konfrontacji z wrażliwością kobiecego świata, jest rzeczą oczywistą że energia powstaje w wyniku różnicy potencjałów" - opowiada Marek Dyjak o wydanej w kwietniu płycie "Kobiety".

"Co za tym idzie estetyka żeńskiego piękna w konfrontacji z moją rozedrganą i chropowatą osobą może stworzyć mieszankę nie tak wybuchową, ile osobliwą. Ponieważ cała moja twórczość była próbą wyrażenia energii jaka rodzi się przy zderzeniu osobowości kobiecej i męskiej. Głęboko wierzę, że tym sposobem oddam hołd nie tylko wielkim artystkom, z których twórczości pragnę czerpać, ale wszystkim paniom tego świata..." - dodaje wokalista często nazywany "polskim Tomem Waitsem".

Zobacz "Sic!" grupy Hey z koncertu MTV Unplugged:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: marek dyjak | Katarzyna Nosowska | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje