Reklama

Audioriver po raz piąty

Wiemy już, że piąta edycja jednego z najważniejszych polskich wydarzeń z muzyką elektroniczną i niezależną odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia. Audioriver 2010 tradycyjnie odbędzie się w Płocku.

Sukces Audioriver 2009 nie miał precedensu. Po raz pierwszy festiwal skupiony przede wszystkim na tanecznej elektronice przedarł się tak mocno do szerszej świadomości oraz przyciągnął uwagę mediów rzadko zajmujących się takimi tematami jak techno, house czy drum and bass.

Reklama

"Przez cztery lata konsekwentnie pokazywaliśmy, że muzyka elektroniczna przeznaczona do tańca nie musi oznaczać bezdusznego łomotu i wygląda na to, że sporo w tej materii osiągnęliśmy. I nie zamierzamy zmieniać polityki: na Audioriver nadal królować będą najlepsze odmiany muzyki tanecznej prezentowane przez DJ-ów, jednoosobowe live acty i pełnowymiarowe zespoły. Taneczne i elektroniczne brzmienia nie będą - rzecz jasna - jedynymi, które zagoszczą na plaży, ale więcej szczegółów zdradzić w tym momencie nie możemy. Możemy najwyżej zdradzić, że - tak jak rok temu - plaża nie będzie jedynym miejscem, którym zawładnie Audioriver" - opowiada rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora.

Tak bawiono się w Płocku na Audioriver 2009 - zobacz:

Pierwszych informacji o artystach i programie możemy się spodziewać na przełomie lutego i marca. Wtedy też rozpocznie się sprzedaż biletów. Ich ceny nie są jeszcze znane.

Na dotychczasowych czterech edycjach Audioriver wystąpiły takie gwiazdy, jak: Richie Hawtin, UNKLE, Roni Size Reprazent, Ricardo Villalobos, Moderat, DJ Hell, Goldie, X-Press 2, James Holden, Fabio & Grooverider i Paul Kalkbrenner.

Czytaj także:

Tańce w fontannie, wodzirej zbędny - relacja z Audioriver 2009

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka elektroniczna | Płock

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje