Reklama

Anna Przybylska prowadzi musztrę. Zobacz!

Zespół Blenders postanowił zaprosić Annę Przybylską do swojego najnowszego teledysku. Znana aktorka pojawi się w klipie do utworu "Astropunk".

"Astropunk" to drugi singel promujący nadchodzący album zespołu. Płyta, piąta w dorobku trójmiejskiej formacji, ma się ukazać w lutym 2011 roku.

Reklama

Teledysk, którego data premiery jeszcze nie jest znana, kręcony był w jednej z sal Urzędu Miasta w Sopocie oraz na Sopockim Molo. Jego reżyserem jest Tomek Bergmann, wcześniej współpracujący już kilkukrotnie z grupą.

Praca nad klipem zajęła zespołowi 22 godziny. Na obrazku będziemy mogli zobaczyć grających na scenie muzyków, którym towarzyszyć będzie grupa młodych pań... w mundurach. Musztrę nadzorować będzie Anna Przybylska.

Muzycy w wywiadzie dla sopockiego serwisu NaszeMiasto opowiadają, skąd pomysł na lokalizację planu zdjęciowego:

"Zależało nam na tym, żeby nakręcić klip w Sopocie, a ta sala jest najładniejszą w tym mieście. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z tego, że miasto nas wsparło i użyczyło to pomieszczenie. Pasuje ono do powagi obrad międzygalaktycznej floty, jakie możemy zobaczyć w teledysku" - komentowali Blenders.

Zobacz kulisy powstawania teledysku "Astropunk":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blenders | Anna Przybylska | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje