Reklama

"Zaczęliśmy działać"

Od mojego ostatniego spotkania z Olkiem (eks-Mcf) minęło trochę czasu. Wtedy jeszcze opowiadał mi o planach na kolejną płytę Mcf i kłopotach w zespole. Teraz wraz z Szafą (eks-PKCK) założyli własny zespół Platinum i planują wydać płytę. Mają naprawdę mnóstwo pomysłów, no i przed wszystkim reprezentują naprawdę wysoki poziom. Sprawdźcie, czego można się po nich spodziewać. Z Olkiem i Szafą rozmawiała Emilia.

Ostatni raz widzieliśmy się w 2003 roku, kiedy mówiłeś o drugiej płycie Mcf'u. Co się wydarzyło od tamtego czasu?

Reklama

Olo: W sumie to strasznie dużo i nic. Zacznijmy może od tego, że po wyjściu "MIP" zabrakło promocji, reklamy i koncertów. Po części na pewno z naszej winy, ale Blend też spi*****ił parę spraw. W tamtym okresie trochę się pozmieniało, m.in. wyleciał Goozek, a na jego miejsce wrócił Marcin. Ale i tak w konsekwencji Mcf się rozpadł.

Przez ten ostatni rok Sieku mnie wk****ał (śmiech). Ale jak na razie wziął się do pracy i zastukał trochę beatów, bo całą resztę chyba przespał. A Marcinowi zabrakło weny, bo się trochę chłopak opier***ał - przynajmniej co do naszego wspólnego projektu.

Możemy liczyć na waszą płytę?

Szafa: Od dawna planowaliśmy jakiś wspólny projekt. W sumie znamy się już dłuższy czas, lecz nigdy nie udało nam się nic wspólnie nagrać. Do teraz. Robimy dużo razem - materiał, który przygotowujemy, na pewno będzie 100% konkret.

Olo: Całość wygląda max pozytywnie, nasze style rapowania zaj***ście się uzupełniają.

Pod jaką nazwą planujecie wydać album?

Olo: W sumie mieliśmy problem z dopasowaniem nazwy. W końcu jednak zdecydowaliśmy się zostać przy nazwie, którą wymyślił Szafa półtora roku temu - Platinum

Pojawi się teledysk?

Szafa: Na bank, czekajcie na ostry hardcore, dzieciaki (śmiech).

Kto zajmie się robieniem bitów?

Olo: To zobaczymy. Myślimy, że większość bitów zrobi Siek i Przemyśl. Nie wykluczamy oczywiście innych producentów, takich jak Jajo, Igor...

Szafa, byłeś wcześniej w PKCK. Co się stało z tą grupą?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: działanie | śmiech | Szafa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje