Reklama

"Ogień zmieniający się w dym"

W "Te Busque" pojawił się znany kolumbijski wokalista Juanes.

Reklama

Jest to piękny utwór o znajdowaniu ocalenia w innej osobie, odnalezieniu brakującej cząstki ciebie, którą wypełnia bratnia dusza. Albo może ktoś kimś, kto leczy twoje rany.

Na pomysł ten wpadłam wraz z Juanesem. On napisał tę przepiękną melodię, a potem usiedliśmy razem i zaczęliśmy pracować nad słowami. Był bardzo zaangażowany, chętny do współpracy. Kto wie, może wydamy wspólnie cały album.

Podobno twoim ulubionym utworem z albumu "Loose" jest "Say It Right"?

To utwór, z którego muzycznie jestem najbardziej dumna. Nagrywaliśmy go bardzo późno w nocy, o 4 rano. Timbaland, ja oraz Danja, inna producentka, z którą pracowałam oprócz Tima, oglądaliśmy na wielkim ekranie w studio "The Wall" Pink Floydów.

Wydaje mi się, że wpłynęło to na naszą podświadomość, bo późno w nocy zaczęliśmy nagrywać, chociaż Tim mówił: "Jesteś zmęczona, idź do domu". Odpowiedziałam: "Nie jestem, daj mi mikrofon".

Razem nagraliśmy ten kawałek, razem go zmontowaliśmy. I nie jestem pewna, o czym on jest. To jedyny utwór, jaki napisałam i nie wiem, o czym jest. Ale jest upiorny i tajemniczy, i nie mam pojęcia, skąd się wziął. Jednak uwielbiam jego brzmienie. Posiada te przeszywające wibracje, prawie jak w "Thrillerze" Michaela Jacksona. Posiada coś dobrego z lat 80.

A "In God's Hands"?

Jest to piękny moment melancholii na albumie "Loose". Mówi o miłości, w jaki sposób pojawia się w naszym życiu, może jako jakaś siła, a potem wymyka ci się z rąk, jak piasek przesypujący się w rękach na plaży. W tej piosence mój odpowiednik mówi, że wylatuje przez okno, przez tylne drzwi i leci do nieba z powrotem w ręce Boga.

Płytę zamyka "All Good Things (Come To An End)", który napisałaś z pomocą Timbalanda i Chrisa Martina z grupy Coldplay.

To naprawdę fajna piosenka o życiu. Tekst mówi o tym, dlaczego wszystkie rzeczy muszą się kończyć, jak ogień zmieniający się w dym, kochankowie stający się przyjaciółmi, więc jest bardzo tajemniczy, prawie jak piosenka obozowa. Sposób, w jaki ją napisaliśmy sprawia, że jest dla mnie niemal namacalna.

Dziękuję za rozmowę.

(Na podstawie materiałów promocyjnych Universal Music Polska)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chris Martin | timbaland | piosenka | utwór | płomień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje