Reklama

Reklama

Zmiany w TVP: Szef polskiej reprezentacji na Eurowizję zwolniony

Ciąg dalszy kadrowych zmian w TVP dotknął również Mikołaja Dobrowolskiego, który był szefem polskiej reprezentacji na Eurowizję.

Mikołaj Dobrowolski (z tyłu między Donatanem i Cleo)

Serwis Wirtualnemedia.pl podaje, że z telewizyjnej Jedynki zwolniono Mikołaja Dobrowolskiego, który był szefem polskiej delegacji na Eurowizję oraz kierownikiem artystycznym i rzecznikiem prasowym Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

"Przekazano mi, że odwołuje się mnie z tych stanowisk w związku ze zmianą struktury redakcji rozrywki" - mówi Wirtualnemedia.pl Mikołaj Dobrowolski.

Pracował on w TVP od kilku lat, odpowiadał m.in. za odświeżenie festiwalu w Opolu. Wcześniej związany był z redakcją muzyczną Polskiego Radia.

Reklama

W ostatnim czasie było sporo zamieszania na temat udziału Polski w tegorocznej Eurowizji, w związku z pogłoskami o ewentualnym wyrzuceniu naszego kraju z Europejskiej Unii Nadawców (EBU), która odpowiada za organizację Eurowizji.

Przypomnijmy, że w 2015 roku na Eurowizji reprezentowała nas Monika Kuszyńska. Polka zajęła 23. miejsce. W październiku 2015 roku uczestnictwo w zbliżającej się edycji konkursu (odbędzie się w Sztokholmie) potwierdził ówczesny zarząd TVP. O wyjazd na 61. edycję konkursu ubiegają się m.in. Michał Szpak, Agnieszka Twardowska oraz Stashka. Polskiego reprezentanta poznamy pod koniec lutego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje