Reklama

Reklama

Zenon Martyniuk (Akcent) gwiazdą Sylwestra z Dwójką w Zakopanem. Zdradził tajemnicę Jacka Kurskiego

Po raz trzeci z rzędu dowodzona przez Zenka Martyniuka grupa Akcent będzie jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką w Zakopanem.

Jacek Kurski i Zenek Martyniuk (Akcent) w grudniu 2016 r.

Współpraca Zenka Martyniuka z Telewizją Polską rozpoczęła się w grudniu 2016 roku wraz z występem wokalisty na imprezie sylwestrowej w Zakopanem. Podczas zapowiadającej wieczór sylwestrowy TVP konferencji prasowej prezes Jacek Kurski nie krył swojego uznania dla twórczości Martyniuka i zespołu Akcent. Pół roku później zaprosił wokalistę do udziału w gali "25 lat Disco Polo".

"Zenek Martyniuk jest najwybitniejszym przedstawicielem muzyki disco polo, uwielbianym przez Polaków, ma 100 mln odsłon na YouTubie. Pomysł zaproszenia go na Sylwestra z Dwójką był genialny. Trzeba skończyć z pruderią i hipokryzją. Nie ma przecież piękniejszej piosenki o miłości niż 'Taką cię wyśniłem'" - mówił Kurski w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl przed sylwestrem w 2016 r.

Reklama

Wówczas wielkim przebojem był dość zaskakujący duet z Marylą Rodowicz w przeboju Akcent "Przez twe oczy zielone".

Posłuchaj przeboju "Przez twe oczy zielone" w serwisie Teksciory.pl!

Akcent był też gwiazdą Sylwestra z Dwójką w 2017 r.

Teraz na swoim facebookowym profilu pojawiła się informacja, że dowodzona przez Martyniuka grupa również w tym roku wystąpi w Zakopanem. TVP na razie jeszcze nie ujawniła żadnych gwiazd swojej imprezy sylwestrowej.

Wiadomo jedynie, że koncert w tym roku odbędzie się na górnej Równi Krupowej, a nie na dolnej, gdzie była organizowana w ostatnich latach.

"Scena zostanie ustawiona tak, by patrzyła w stronę Tatr" - mówi w "Gazecie Krakowskiej" Agnieszka Nowak Gąsienica, wiceburmistrz Zakopanego.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje