Zenek Martyniuk nie obchodzi swoich urodzin? Żona komentuje

Gwiazda disco polo, Zenek Martyniuk, obchodził w ostatni weekend urodziny. Jego żona zapytana o plany z tej okazji wyznała, że celebryta nie zamierza ich hucznie obchodzić.

Zenon Martyniuk
Zenon MartyniukPiotr AndrzejczakMWMedia

Zenek Martyniuk ma za sobą 30 lat na scenie. W ciągu swojej kariery założył zespół Akcent, z którym wydał aż 16 płyt. Największym przebojem piosenkarza jest hit "Przez twe oczy zielone", mający ponad 200 milionów odsłon. Co ciekawe, autorami piosenki w rzeczywistości są Marek i Marzanna Zrajkowscy z dawnej grupy Kolor.

Nie da się ukryć, że przez ostatnie lata był jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci Telewizji Polskiej, której teraz raczej już nie zobaczymy po zmianach na Woronicza.

Zenon Martyniuk nie obchodzi urodzin? Żona komentuje

Martyniuk na co dzień jest mężem Danuty, z którą ma syna Daniela. W połowie czerwca skończył 55 lat i okazuje się, że nie zamierza hucznie obchodzić swojego święta.

"Mąż wyjechał i wróci dopiero w niedzielę 23 czerwca w nocy, oczywiście złożę mężowi życzenia, jakiś prezent dostanie, ale nic nie szykujemy. Raczej tak na spokojnie" - mówi żona piosenkarza w rozmowie z Faktem.

Partnerka Martyniuka przyznaje również, że discopolowiec rzadko bywa w domu, głównie jest w trasie koncertowej. Brak imprezy urodzinowej argumentuje tym, że Zenon nie ma ochoty na wielkie przyjęcia. Wygląda na to, że w dniu święta spotka się z rodziną dopiero późno w nocy.

"Osiemnaste urodziny obchodzi się hucznie, a teraz mąż już nie chce" - mówi.

Zenek Martyniuk chętnie dalej występuje na letnich plenerowych festiwalach. Jego żona zdradziła, że przyjmuje wszystkie propozycje, jakie dostaje, jeśli ma na nie miejsce w swoim grafiku koncertowym.

Warto wspomnieć, że piosenkarz za jeden występ otrzymuje około 30 tys. złotych. Inaczej jest w przypadku wydarzenia specjalnego, jakim jest na przykład sylwester, za którego zgarnia nawet podwójną wartość standardowego koncertu. Discopolowiec występuje średnio 300 razy w roku.

Co Good Taste Production przygotowało na nadchodzące lato? Jest w czym wybierać!Oliwia Kopcik, Oliwia Kopcik, Oliwia KopcikINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}