Reklama

Zazdrość Dody zniszczyła Radka

Czy to związek z Dodą (24 l.) zniszczył psychikę Radosława Majdana (36 l.) i zmienił sportowca nie do poznania? Takie podejrzenie ma matka piłkarza, Halina Majdan.

Kobieta wciąż nie może uwierzyć, że jej ukochany syn pobił policjantów w Mielnie - pisze "Super Express".

Reklama

Matka sportowca zdradza, że Dorota Rabczewska będąc żoną Radka, szalała z zazdrości o jego byłą małżonkę, znaną projektantkę Sylwię Majdan. To właśnie osoba Sylwii była zarzewiem konfliktów między wokalistką a bramkarzem Polonii Warszawa. Wszystko dlatego, że Majdan zachował z byłą żoną poprawne relacje.

"Dorota nie życzyła sobie, żeby Radek utrzymywał z Sylwią kontakt. Była po prostu zazdrosna" - mówi "Super Expressowi" Halina Majdan.

Krewka Doda ponoć nie wahała się urządzać scen zazdrości o Sylwię. Tymczasem mama Majdana do dziś żywi do pierwszej żony syna sympatię - czytamy.

"Ona jest kochana, nigdy nas nie zawiodła. Radek i Sylwia mają wciąż świetny kontakt, mimo że się rozwiedli" - zdradza pani Majdan.

Mama sportowca podejrzewa, że związek z zazdrosną Dodą miał na psychikę jej syna zły wpływ. Zmienił go nie do poznania - twierdzi "Super Express".

Halina Majdan wciąż nie potrafi uwierzyć, by jej syn mógł pobić policjantów. Za udział w nocnej bijatyce Radek trafił do aresztu w Koszalinie i wyszedł dopiero po wpłaceniu 50 tys. zł kaucji. Grożą mu 3 lata więzienia.

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | matka | zazdrość | Majdan | Radek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje