Reklama

Wilki z nowym singlem. Posłuchaj utworu "Liczysz się tylko Ty"

Pierwszy singel "Liczysz się tylko Ty" to zapowiedź jubileuszowego albumu zespołu Wilki, który ukaże się już tej jesieni.

Pierwszy singel "Liczysz się tylko Ty" to zapowiedź jubileuszowego albumu zespołu Wilki, który ukaże się już tej jesieni.
Robert Gawliński jest liderem grupy Wilki /AKPA

Fani zespołu na pewno nie będą zawiedzeni materiałem na trzydziestolecie zespołu. Płyta "Wszyscy marzą o miłości" muzycznie jest inspirowana latami 90., ale bardzo współcześnie ujętymi przez producenta, Kubę Galińskiego, z którym zespół Wilki współpracował już przy utworze "Na krawędzi życia"

"Robert Gawliński w tekstach maluje niejednoznaczne obrazy, pozostawia słuchaczom margines dla wyobraźni. Historie, które opowiada mają być impulsem uruchamiającym w nas własne przeżycia, wrażliwość i emocje" - czytamy w zapowiedzi. 

Reklama

"Singel 'Liczysz się tylko ty' to piosenka o samotności, tęsknocie i potrzebie bliskości. O tym, że to drugi człowiek nadaje sens naszemu życiu. Ktoś kogo kochamy albo z kim się przyjaźnimy, osoba, z którą dzielimy radości i smutki. I że czasem dopiero nieobecność tej osoby uświadamia nam, jak jest dla nas ważna" - mówił Robert Gawliński.  

Sprawdź tekst piosenki "Liczysz się tylko ty" w serwisie Tekściory.pl!

Płyta zostanie wydana nakładem Agora Muzyka. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak według zapowiedzi album ukaże się jeszcze w tym roku. 

Zespół Wilki wydał swoją debiutancką płytę 30 lat temu - to kultowy "Niebieski Album", na którym pojawiły się takie przeboje jak "Son of the blue sky", "Eli lama sabachtani" czy "Aborygen". Do tej pory grupa opublikowała siedem albumów studyjnych - ósmym będzie nadchodzący "Wszyscy marzą o miłości".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wilki | Robert Gawliński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy