Reklama

"Walentynki z Polsatem". Patrycja Markowska o swojej pierwszej miłości

- Jestem bardzo podniecona, że w ogóle wychodzę na scenę. I denerwuję się też, bo to wszystko na żywo - mówi Interii Patrycja Markowska na chwilę przed niedzielnym koncertem "Walentynki z Polsatem". Transmisję możecie zobaczyć w Interii!

- Jestem bardzo podniecona, że w ogóle wychodzę na scenę. I denerwuję się też, bo to wszystko na żywo - mówi Interii Patrycja Markowska na chwilę przed niedzielnym koncertem "Walentynki z Polsatem". Transmisję możecie zobaczyć w Interii!
Patrycja Markowska będzie jedną z gwiazd "Walentynek z Polsatem" /AKPA

Patrycja Markowska w duecie ze swoim ojcem, Grzegorzem Markowskim, przypomni jeden z największych przebojów zespołu Perfect.

- Burzliwie, bo już nie jesteśmy razem - odpowiedziała nam wokalistka na pytanie, jak wspomina swoją pierwszą miłość.

- Ale też bardzo twórczo, bo pisaliśmy razem teksty, tak powstała piosenka "Drogi kolego". Robiliśmy razem zdjęcia, trochę się czułam jak John Lennon i Yoko Ono.

Od wielu lat Patrycja jest w związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim.

- Jesteśmy też tyle lat, przez to że się śmiejemy razem. Jest burzliwie, ale lubimy razem odpoczywać, mamy taką naszą twierdzę. Wiele rzeczy nas kręci podobnych - opowiada.

Reklama

Ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej, specjalnie dla widzów Polsatu, ulubieni artyści zaśpiewają na żywo największe przeboje i covery miłosne. Transmisja koncertu "Walentynki z Polsatem" rozpocznie się w niedzielę (14 lutego) o godzinie 20:00.

Usłyszymy hymn na cześć miłości "The Power of love" w interpretacji Michała Szpaka, Beata Kozidrak zbudzi krew "Tą samą chwilą" (posłuchaj!), Eleni sprawi, że zatracicie się w "Miłości jak w winie" (posłuchaj przeboju!)a Anna Wyszkoni sprawdzi "Czy ten pan i pani" (posłuchaj!) są w sobie wciąż zakochani. 

"A wszystko to bo ciebie kocham" - jak zaśpiewa Michał Wiśniewski! Na scenie pojawią się również Golec uOrkiestra, Paulla oraz zespół Farba. Artystom będzie towarzyszyć orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia.

Koncert poprowadzą 21-letnia aktorka i prezenterka Wiktoria Gąsiewska (prowadzi z Krzysztofem Ibiszem teleturniej "Łowcy nagród" w Super Polsat) i komentator sportowy Polsatu Jurek Mielewski, jeden z prowadzących "Ninja Warrior Polska" (dwukrotnie nagradzany Telekamerą - 2019 i 2020).

Gąsiewska od 2017 r. prywatnie związana jest z aktorem Adamem Zdrójkowskim.

Na facebookowym profilu Polsatu do 14 lutego trwa też walentynkowy konkurs. Wystarczy wysłać zdjęcie z drugą połówką i opisać swoją historię miłosną, a pięciu zwycięzców zostanie nagrodzonych niespodziankami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Walentynki 2021 | Walentynki z Polsatem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy