Reklama

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazino zastąpił Katarzynę Skrzynecką. Skąd ta zmiana?

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" doszło do kolejnej zaskakującej zmainy. Ostatnio Sławomir zastąpił Małgorzatę Walewską, a w kolejnym odcinku (8 października) na miejscu Kasi Skrzyneckiej zasiądzie Stefano Terazzino! Dlaczego produkcja decyduje się na takie ciągłe zmiany? Znamy odpowiedź.

Stefano Terazzino zastąpił Katarzynę Skrzynecką w fotelu jurora "TTBZ"

Stefano Terazzino zasiada w fotelu jurorskim odcinka, którego emisja odbywa się 8 października 2021 roku o godzinie 20:05. Dlaczego zwycięzca trzeciej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nagle pojawił się po drugiej stronie sceny? 

Włoskie przeboje oceni.. Włoch!

Okazuje się, że wszystko z powodu tego, że będzie to.. odcinek specjalny! Uwielbiany przez Polaków Włoch pojawi się tam ze względu na swoje pochodzenie - w końcu kto inny niż prawdziwy Włoch lepiej oceni włoskie szlagiery? 

Stefano Terazzino wie też, jak wygląda występowanie w programie "od kuchni". W końcu to on brawurowo wcielał się w programie w m.in. Paula Stanleya, Tarkana, Tinę Turner, Cesarię Evorę czy Helenę Majdaniec, co doprowadziło go do zwycięstwa w trzeciej edycji w 2015 roku.

Reklama

Jak zaprezentował się w fotelu jurorskim, będzie można ocenić 8 października o 20:05 w telewizji Polsat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje