Reklama

Sylwia Grzeszczak i Liber potwierdzili rozstanie. "Podjęliśmy decyzję"

Sylwia Grzeszczak i Liber byli jedną z najpopularniejszych par polskich gwiazd. Po kilkunastu latach Grzeszczak i Liber podjęli decyzję o rozstaniu.

Sylwia Grzeszczak i Liber byli jedną z najpopularniejszych par polskich gwiazd. Po kilkunastu latach Grzeszczak i Liber podjęli decyzję o rozstaniu.
Liber i Sylwia Grzeszczak /AKPA

Sylwia Grzeszczak i Liber poznali się w 2006 roku. Wokalistka stawiała dopiero pierwsze kroki w show-biznesie. Pojawiła się wtedy na castingu do grupy Ascetoholix, której Liber był członkiem. Co ciekawe, raperowi polecił Sylwię sam Jacek Cygan, który był pod wrażeniem jej talentu, gdy widział ją w polsatowskim "Idolu"

W 2008 roku duet Grzeszczak i Liber stał się rozpoznawalny za sprawą "Co z nami będzie?" (sprawdź!) i "Mijamy się" (posłuchaj!). Niedługo potem Sylwia zaczęła wydawać własne utwory, ale mimo to w nich także pojawiał się Liber. Był rok 2011 i zaczęto plotkować o relacji, która łączy muzyków poza pracą. Okazało się, że para jest w szczęśliwym związku, a w 2014 roku została małżeństwem. W 2015 roku na świat przyszła ich córka, Bogna.

Reklama

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się

Plotki o rozstaniu gwiazdorskiej pary pojawiały się już od jakiegoś czasu. Teraz wokalistka potwierdziła informacje za sprawą oświadczenia w mediach społecznościowych. 

"Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się. Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie" - czytamy. "Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu. Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie" - dodała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Grzeszczak | Liber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy