Snoop Dogg śmieje się ze sztuczki z gwoździem w TVP

Materiał wideo, na którym widać, jak iluzjonista Marcin Połoniewicz zranił Marzenę Rogalską na żywo podczas programu "Pytanie na Śniadanie", obiegł świat. Na swoim Facebooku udostępnił go nawet Snoop Dogg.

Snoop Dogg również śmiał się z nieudanej sztuczki w TVP

W "Pytaniu na Śniadanie" zaproszony do studia iluzjonista Marcin Połoniewicz (Pan Ząbek) przeprowadził nieudaną sztuczkę z gospodynią programu Marzeną Rogalską. Dziennikarka została na wizji zraniona gwoździem w dłoń. Rogalska musiała udać się do szpitala, gdzie otrzymała antybiotyk i zastrzyk przeciw tężcowi.

Reklama

"Było groźnie i serce mi stanęło ze strachu o Marzenkę, ale okazało się, że strach ma wielkie oczy" - powiedział po tym incydencie współprowadzący "Pytanie na Śniadanie", Tomasz Kammel

Materiał robi furorę w sieci. Nagranie z nieudanym trickiem trafiło również na zagraniczne strony internetowe. Filmik nie stracił popularności nawet, gdy wysnuto teorię o wkręceniu telewidzów przez TVP.

Wideo udostępnił na swoim Facebooku nawet Snoop Dogg. Raper przy okazji publikacji materiału z filmikiem napisał "Czy to jest prwda?". Niemal natychmiast w komentarzach pojawili się Polacy, którzy chcieli wytłumaczyć sytuacje raperowi lub po prostu wykorzystali okazję do kolejnych żartów ze sztuczki z gwoździem.


Dowiedz się więcej na temat: Snoop Dogg

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje