Reklama

Slipknot bez perkusisty! Chris Fehn nie jest już członkiem zespołu

Znana z ciężkich brzmień i występów w maskach grupa Slipknot opublikowała na swojej stornie internetowej informację, że dotychczasowych perkusista Chris Fehn nie jest już członkiem zespołu. Powodem rozstania były pieniądze.

Perkusista Chris Fehn odszedł z grupy Slipknot

W zespole Slipknot już od jakiegoś czasu panowały niesnaski. Ich powodem były pieniądze, które ostatecznie doprowadziły do zmian personalnych w ważnym dla zespołu momencie - grupa nagrywa kolejną płytę i przygotowuje się do wielkiej trasy koncertowej.

Reklama

Perkusista Chris Fehn, który jest znany z charakterystycznej maski z długim, niczym Pinokio, nosem, zarzucił swoim kolegom oszustwa finansowe.

Muzyk twierdzi, że dotychczasowi koledzy i muzyczni kompani zataili przed nim źródła dochodów, których część miała należeć do niego.

Perkusista otwarcie mówił o tym, że pozostali członkowie nie rozliczali się z nim uczciwie za trasy koncertowe i merch.

Muzykom nie udało się między sobą dogadać, w wyniku czego na oficjalnej stornie grupy pojawiła się informacja o rozstaniu zespołu z dotychczasowym perkusistą.

"Slipknot skupia się teraz na tworzeniu 6. albumu oraz nadchodzącymi koncertami na cały świecie, które będą lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Chris wie, dlaczego nie jest już częścią Slipknota. Jesteśmy bardzo zawiedzeni, że woli nas oskarżać i wymyślać kolejne roszczenia, zamiast skupić się na tym, co ważne, aby być dalej częścią zespołu. Wolelibyśmy, żeby nie podążał tą ścieżką, którą teraz wybrał, ale ewolucja to część życia potrzebna każdemu z nas" - czytamy.

Przypomnijmy, że Slipknot będzie jedną z głównych gwiazd Mystic Festival, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w Tauron Arenie Kraków. Oprócz nich wystąpią również m.in.: Sabaton, King Diamond, Trivium, Amon Amarth i Emperor.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Slipknot | chris fehn | Mystic Festival

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama