Reklama

Reklama

Sesja zaręczynowa z zespołem blackmetalowym. Efekt powala!

John Awesome i Nydia Hernandez to jedna z wielu par w Stanach, które wkrótce wezmą ślub. Narzeczeni różnią się jednak od innych przyszłych małżeństw tym, że postanowili zrobić sobie sesję zdjęciową z zespołem Coldvoid, grającym black metal.

Zespół Coldvoid wziął udział w nietypowej sesji zdjęciowej /Facebook

John Awesome i Nydia Hernandez zdecydowali się na sesję narzeczeńską, a fotografem, którą miał ją wykonać była Janet Wheeland.

Sesja zaplanowana została w lasie znajdującym się w kanionie Holly Jim w Kalifornii. Para nie chciała jednak, aby ich zdjęcia narzeczeńskie były podobne do fotografii innych par. Postanowili więc pod koniec zaprosić do wspólnej sesji zdjęciowej zespół Coldvoid. Dlaczego właśnie padło na blackmetalową formację?  Powód jest prosty, grupa w tym samym czasie była w trakcie własnej sesji.

Reklama

"W trakcie ostatniej części naszych zdjęć zauważyliśmy kilku mężczyzn z pomalowanymi twarzami, którzy siedzieli na ławce nieopodal i wykonywali metalowe utwory" - stwierdził John Awesome w rozmowie z ABC News.

"Pomyśleliśmy, że zabawne będzie, jeżeli poprosimy ich o bycie częścią naszej sesji. Złożyliśmy im propozycję, a oni byli niezwykle zadowoleni, że mogą to zrobić. To bardzo mili ludzie" - stwierdził pomysłodawca akcji.

"To było zupełnie przypadkowe spotkanie. Robiliśmy sobie zdjęcia zespołowe, a dziewczyna naszego perkusisty, Zacka, była naszym fotografem. W pewnym momencie podeszła do nas para, chwilę rozmawialiśmy, a na koniec poprosili nas, byśmy zrobili sobie z nimi zdjęcie. Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy to zrobić" - stwierdził lider grupy Dysmal w rozmowie z serwisem Buzzfeed.

John Awesome przyznał, że sesja zdjęciowa z zespołem spodobała mu się tak bardzo, że w pewnym momencie chciał, aby muzycy znaleźli się na każdym ich zdjęciu. Do tego jednak nie doszło.

"Dali nam kopię swojego materiału i była to świetna ścieżka dźwiękowa, gdy opuszczaliśmy las. To idealny, spontaniczny koniec naszej sesji. Nie mogliśmy zaplanować tego lepiej" - dodał Awesome. Również zespół nie krył zadowolenia z takiego obrotu spraw. 23 października Coldvoid podziękował za wspólną sesją na Facebooku.

"Gratulacje dla najbardziej metalowej pary na świecie, przyszłym panu i pani Awesome. Dziękujemy za zrobienie zdjęć, które pozostaną w naszej pamięci. Współpraca z wami była samą przyjemnością" - napisali muzycy, dziękując również pani fotograf.

Całą sesję zdjęciową można obejrzeć POD TYM ADRESEM.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: black metal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje