Reklama

Selena Gomez z rekordem na Instagramie

Ponad 100 mln obserwujących fanów ma już na swoim koncie na Instagramie Selena Gomez. 24-letnia Amerykanka jako pierwsza przekroczyła ten próg, chociaż na profil nic nie wrzuciła od połowy sierpnia.

Selena Gomez nową królową Instagrama

W czołówce najpopularniejszych profili na Instagramie znajdują się m.in. wokalistki Taylor Swift, Beyonce, Katy PerryAriana Grande, a także celebrytka Kim Kardashian, żona rapera Kanye Westa. Jako pierwsza 100 mln fanów zdobyła jednak Selena Gomez.

Reklama

24-letnia wokalistka pod koniec sierpnia ogłosiła, że przerywa trasę koncertową na rzecz walki z toczniem i jego objawami. Selena cierpi na napady lęku i paniki oraz depresję, które są skutkami ubocznymi jej choroby. Wówczas już od niemal dwóch tygodni nie publikowała nic na Instagramie. Ostatnie zdjęcie pochodzi jeszcze z trasy promującej wydaną w październiku 2015 r. płytę "Revival".

Choć z toczniem (poważna choroba autoimmunologiczna) walczy od 2014 r., informacją o tym podzieliła się ze światem dopiero po premierze "Revival".

"Jak wielu z was wie, około rok temu ujawniłam, że mam toczeń, chorobę, która w różny sposób wpływa na ludzi" - oświadczyła Selena na łamach magazynu "People", tłumacząc przerwanie trwającej trasy koncertowej.

"Odkryłam, że lęki, napady paniki i depresja mogą być skutkami tocznia. Chcę żyć aktywnie i koncentrować się na moim zdrowiu i szczęściu, dlatego najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest tymczasowe wyłączenie się z życia na scenie" - dodała gwiazda. Amerykańska wokalistka, podziękowała wszystkim fanom za wsparcie i zrozumienie.

Nie wiadomo, jak długo trwała będzie przerwa Seleny. Wokalistka w październiku miała zaplanowane kilka występów w Europie, a także kolejne koncerty w Azji i Ameryce Łacińskiej do końca roku.

Interia Muzyka na Instagramie - obserwuj nasz profil!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje