Reklama

Rozwód piosenkarki trwał 60 sekund

W piątek, 3 września, brytyjska wokalistka Cheryl Cole rozwiodła się z piłkarzem Ashley Colem. Piosenkarka i sportowiec nie byli obecnie na rozprawie, która miała miejsce w jednym z londyńskich sądów.

Przypomnijmy, że 27-letnia Cheryl Cole postanowiła zakończyć małżeństwo z 29-letni Ashley Colem po tym, jak plotkarskie media ujawniły niewierność piłkarza Chelsea Londyn. Jak donosi "The Sun", piątkowa rozprawa rozwodowa rozpoczęła się o godzinie 10. rano czasu lokalnego i trwała nie dłużej, niż 60 sekund.

Reklama

Dodajmy, że była już para małżeńska w dokumentach sądowych występowała pod inicjałami (CAC i AC). W ten sposób chciano uniknąć niepotrzebnego rozgłosu, a sprawa nosiła nazwę "CAC vs AC" (Cheryl Ann Cole vs Ashley Cole).

Piosenkarka i piłkarz nie pojawili się w piątek w sądzie. Cheryl przebywa obecnie w Ameryce, natomiast Ashley wraz narodową drużyną Anglii przygotowywał się do spotkania w ramach eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy 2012.

"Cheryl jest w Stanach Zjednoczonych, ale wnikliwie przyglądała się sprawie. Wreszcie mogła poczuć ulgę, co jest istotne dla poprawy stanu jej zdrowi [gwiazda chorował niedawno na malarię - przyp. red.]. Chce zrobić kolejny krok w swoim życiu i tylko czekała na wyrok rozwodowy. Chce zapomnieć o smutnych sprawach" - komentuje rozmówca "The Sun".

Informator bulwarówki ujawnił również, że prawnicy Cheryl i Ashley'a zajęli się podziałem majątku tak, by byli małżonkowie nie musieli ponownie się spotkać. Ponoć piosenkarka i piłkarz podzielili się mieniem i oszczędnościami po połowie.

Cheryl i Ashley Cole pobrali się w 2006 roku. Para nie ma dzieci.

Zobacz teledyski Cheryl Cole na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole | Nie | piosenkarka | rozwód | piosenkarki | 60 sekund

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje