Reklama

Reklama

Rod Stewart i Penny Lancaster są razem od 20 lat. Co modelka pokazała na Instagramie?

"20 lat miłości i szczęścia" - napisała na Instagramie Penny Lancaster, która od dwóch dekad związana jest z Rodem Stewartem. Z tej okazji opublikowała dwa zdjęcia pokazujące, jak zmienili się w tym czasie.

"20 lat miłości i szczęścia" - napisała na Instagramie Penny Lancaster, która od dwóch dekad związana jest z Rodem Stewartem. Z tej okazji opublikowała dwa zdjęcia pokazujące, jak zmienili się w tym czasie.
Penny Lancaster i Rod Stewart są parą od 1999 r. /Max Mumby/Indigo /Getty Images

Rod Stewart (sprawdź!) i Penny Lancaster są razem od 1999 r.

"Istnieją wielkie różnice między braniem ślubu w wieku 21 a 34 lat. Kobiety na tym etapie są bardzo niestabilne i myślę, że każdy - obojętnie jakiej płci - nie powinien zawierać związku małżeńskiego przed trzydziestką" - przekonywał doświadczony w tej materii wokalista.

Modelka jest trzecią żoną Stewarta - w latach 1979-84 był mężem aktorki Alany Stewart, a w latach 1990-2006 (od 1999 r. byli w separacji) trwało małżeństwo Roda z aktorką i modelką Rachel Hunter.

Reklama

74-letni obecnie gwiazdor ma w sumie ósemkę dzieci z pięcioma kobietami, a związany był także z innymi długonogimi modelkami i aktorkami - Britt EklandKelly Emberg.

"OMG 20 lat miłości i szczęścia. Miejmy kolejne szczęśliwe 20 lat razem" - napisała na Instagramie 48-letnia Penny Lancaster.

"Kiedy będę w jego wieku, nie będzie ze mną mojego męża. Dzieci będą dorosłe i poza domem, dlatego muszę się na to przygotować" - nie tak dawno mówiła młodsza od Stewarta o 26 lat Lancaster w telewizyjnym programie "Loose Women".

Przypomnijmy, że jesienią ub. r. Rod Stewart ujawnił, że dwa lata wcześniej podczas rutynowej kontroli zdiagnozowano u niego raka prostaty. Na szczęście choroba była we wczesnym stadium.

Do zaręczyn Roda Stewarta i Penny Lancaster doszło w marcu 2005 r. w pobliżu Wieży Eiffla, w Paryżu. Stewart najpierw zapytał o zgodę ojca Penny, Grahama. A potem padł na kolana.

"Wziął moją dłoń i powiedział: 'Kocham cię - czy wyjdziesz za mnie?'. Wręczył mi też niewielkie pudełeczko. Byłam oszołomiona, padłam mu w ramiona i się popłakałam. Kiedy otwarłam pudełeczko, zobaczyłam najwspanialszy pierścionek zaręczynowy - klasyczny i zachwycający" - relacjonowała wówczas Penny Lancaster.

Sprawdź tekst utworu "Da Ya Think I'm Sexy?" w serwisie Teksciory.pl!

W listopadzie 2005 r. urodził się Alastair Wallace, a lutym 2011 r. Aiden Patrick. Wówczas Penny była już oficjalnie żoną Roda Stewarta - ślub wzięli w czerwcu 2007 r. w La Cervara w pobliżu Portofino (Włochy). Wokalista stanowczo podkreślał, że to małżeństwo będzie trwać "do końca jego życia".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL