Reklama

Rahim i Buka zapowiadają wspólną płytę (klip "Optymistycznie")

"Optymistycznie" to pierwsza zapowiedź wspólnego albumu Rahima i Buki. Płyta o tym samym tytule do sprzedaży trafić ma jesienią tego roku.

"Optymistycznie" to pierwsza zapowiedź wspólnego albumu Rahima i Buki. Płyta o tym samym tytule do sprzedaży trafić ma jesienią tego roku.
Buka (po lewej) i Rahim (po prawej) przygotowują wspólną płytę /Magdalena Salbert /materiały prasowe

W teledysku do singla "Optymistycznie" spory nacisk położony został na efekty specjalne. Jakich efektów możemy spodziewać się na płycie spod tego samego szyldu?

"Będziemy przenosić się w czasie, huśtać się na końcu świata, robić literkę 'U' i wiele innych rzeczy - wymienia z uśmiechem na ustach Buka. Jak mówi Rahim, krążek "Optymistycznie" służyć ma właśnie m.in. wywoływaniu uśmiechu na twarzach słuchaczy:

"Na naszej płycie staraliśmy się zawrzeć dużo dobrej energii" - dodaje.

Autorem bitu do "Optymistycznie" jest - mający na koncie już 2 złote płyty za albumy Pokahontaz - DiNO. Za realizację klipu odpowiada Aleksander "Kopruch" Kozłowski z Przedmarańczy. "Kiedy pomyśleliśmy o takim 'kreskówkowym' klipie, od razu było wiadomo, że o jego wykonanie poprosimy Koprucha" - opowiada Buka.

Reklama

Raperzy nie zwalniają tempa pracy. Po wakacjach planują wypuścić kolejny singel i teledysk zapowiadający album:

"Pracujemy już nad drugim klipem, ale od razu zaznaczę, że będzie on miał diametralnie odmienny klimat od tego do 'Optymistycznie'. Dla równowagi planujemy zaprezentować bardziej emocjonalny numer" - zdradza Rahim.

Wydawnictwo "Optymistycznie", które na półki sklepowe trafi jesienią tego roku, zawierać ma, jak sam tytuł wskazuje, pozytywny przekaz. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy na nim również tych trudniejszych w odbiorze utworów. "To będzie hybryda Buki i Rahima w najlepszym wydaniu" - zapowiada Buka.

Zobacz klip "Optymistycznie":

Sprawdź tekst "Optymistycznie" w serwisie Tekściory.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rahim | Buka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy