Reklama

Quebonafide nakręcił teledysk do utworu z Darią Zawiałow. Zobacz "Bubbletea"

Quebonafide opublikował teledysk do utworu "Bubbletea" nagranego z Darią Zawiałow. Utwór znalazł się na najnowszej płycie "Romantic Psycho".

Quebonafide stworzył niecodzienną kampanię "Romantic Psycho"

Quebonafide od początku roku ruszył z osobliwą kampanią promocyjną swojego nowego albumu "Romantic Psycho"

Reklama

Składały się na nią dziwne wypowiedzi, stonowany strój, ukryte tatuaże i pojawianie się w mediach, których raper do tej pory unikał. 

Temat jego przemyślanej kampanii był poruszany na Twitterze i w Google'u częściej nawet niż kwestie dotyczące koronawirusa, a internauci zaliczyli ją do jednej z najlepszych w branży muzycznej. 

Kuba Grabowski, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko rapera, swoim nowym wizerunkiem nawiązywał do czasów studenckich. Jego fani doskonale znają jego zdjęcie z młodości, które od kilku lat krążyło po sieci. Tatuaże, kolorowe włosy i modne ciuchy zniknęły, a Quebo wyglądał jak wyjęty właśnie ze wspomnianej fotografii.

Przypomnijmy, że płyta "Romantic Psycho" swoją premierę miała 20 marca. Promowały ją utwory: "Romanticpsycho""Jesień" "Przy tobie". Na albumie znalazł się także utwór nagrany z Darią Zawiałow pt. "Bubbletea". Teraz nostalgiczny utwór został opatrzony teledyskiem. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: quebonafide | Romantic Psycho | Bubbletea | Daria Zawiałow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama