Reklama

Reklama

Powrót Popka do KSW przesądzony. Kto będzie przeciwnikiem?

Po powrocie do Polski Popka, zaczęło sporo mówić się o jego wznowieniu kariery sportowej. Raper i współwłaściciel federacji KSW, Maciej Kawulski, potwierdzili te doniesienia. Obecnie spekuluje się, kto miałby być jego przeciwnikiem.

Mariusz Pudzianowski będzie przeciwnikiem Popka?

O ponownym pojawieniu się na ringu Popka spekulował się od dawna. Jednak po jego powrocie do Polski sprawa nabrała rozpędu. Maciej Kawulski opublikował kilka zdjęć z raperem, natomiast drugi z właścicieli KSW, Martin Lewandowski, już szuka przeciwnika dla artysty.

W rozmowie z MMA.pl Lewandowski zasugerował, że przeciwnikiem Popka może być Mirosław Okniński.

Łukasz Jurkowski, komentator MMA dla Polsat Sport, uznał natomiast, że przeciwnikiem Popka powinien być Mariusz Pudzianowski.

"Potencjalne zestawienie Pudzianowski kontra Król Albanii, czyli Popek, zelektryzuje już nie tylko fanów MMA" - stwierdził Jurkowski.

Reklama

Mariusz Pudzianowski do tej pory stoczył 14 walk zawodowych. 9 z nich wygrał. Popek natomiast do tej pory stoczył 3 pojedynki. 2 wygrał, natomiast trzeci przegrał z Sanderem Duyvisem. Tuż po zakończeniu pojedynku jego fani zdemolowali halę. Od tej pory miał zakaz występów w walkach MMA na terenie Anglii.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Popek | Pudzianowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje