Reklama

Peja domaga się przeprosin od radia (aktualizacja)

Radiowa Czwórka przeprosiła za mema z Rychem Peją. Raper domagał się oficjalnych przeprosin od radiostacji za udostępnienie prześmiewczego obrazka.

Peja domaga sie przeprosin od radia

Peja na swojej tablicy udostępnił screen z Facebooka i podpisał go:

Reklama

"Z cyklu prawdziwe oblicze polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy" - napisał wykonawca.

O co poszło? O zdjęcie rapera ze ślubu, na którym widnieje napis "Tak, chce Twojego chajsu". Mem pojawił się na fanpage'u stacji w kontekście konkursu, w którym do wygrania była książka "Pieniądze są sexy".

Peja wziął ślub z Pauliną Stefańską w 2012 roku.

Zobacz zdjęcie, które zdenerwowało Peję:

AKTUALIZACJA:

Na profilu Czwórki pojawiły się przeprosiny, które publikujemy w całości poniżej:

"Serdecznie przepraszamy za to, że 6 czerwca 2015 na naszym profilu na portalu Facebook zamieściliśmy zdjęcie ze ślubu Państwa Pauliny i Ryszarda Andrzejewskich opatrzone napisem 'tak chcę twojego hajsu', które miało być internetową ilustracją tematu poruszanego w audycji 'Strefa Prywatna'.

Zapewniamy, że na żadnym etapie, nie było naszym zamiarem naruszenie Państwa dóbr osobistych, obrażenie Państwa, a w szczególności dotknięcie uczuć Pani Pauliny Andrzejewskiej oraz wpisywanie się w nurt internetowego hejtu, który sami zwalczamy, między innymi poprzez informowanie naszych słuchaczy o skutkach, jakie może wywoływać.

W zaistniałej sytuacji osoby odpowiedzialne za program użyły umieszczonego w sieci już wcześniej przez nieznanych internautów, ogólnodostępnego 'mema'. Zapewniamy, że żaden z pracowników lub współpracowników naszej instytucji, nie jest autorem przeróbki zdjęcia ani tym bardziej podpisu pod tą fotografią, a bazowaliśmy jedynie na tym, co jest już dostępne w Internecie.

Jeszcze raz bardzo serdecznie przepraszamy".

Peja udostępnił ten wpis na swoim profilu, opatrując je następującym komentarzem: "Jakie to szczere - aż sie wzruszyłem:) Czwórki nie polecam...".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: peja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje