Reklama

Nie przyszła na zajęcia, bo Beyonce miała urodziny

Zaskakującego maila otrzymał profesor z Uniwersytetu w Towson. Jedna z jego studentek stwierdziła, że nie przybędzie na zajęcia 5 września, gdyż świętuje urodziny Beyonce.

Fanka Beyonce postanowiła świętować urodziny gwiazdy na całego

Beyonce Knowles 4 września 2015 roku obchodziła 34. urodziny. Dla wielu fanów była to również okazja do świętowania. Nie inaczej zrobiła jedna z dziewczyn studiujących na Uniwersytecie w Towson:

Reklama

"Chciałbym poinformować, że nie przybędę na dzisiejsze zajęcia. 4 września 1981 roku Bóg okazał nam swoją dobroć, która przejawiła się w urodzinach Beyonce. Z całym szacunkiem, ale nie mogę pojawić się z powodu tego święta na dzisiejszych zajęciach. W razie wszelakich pytań proszę pisać" - napisała do swojego profesora dziewczyna.

Według informacji Buzzfeeda, profesor nie odpowiedział na maila. Dziewczyna natomiast zyskała sporą popularność w sieci. Jedni zgadzali się z jej powodami i chcieliby, aby urodziny Beyonce były dniem wolnym od nauki, drudzy stwierdzali, że studentka przesadziła i chyba oszalała, żeby opuszczać zajęcia z takiego powodu.

Zobacz maila do profesora:

Zobacz klip "Single Ladies (Put a Ring On It)":

Sprawdź tekst utworu "Single Ladies (Put a Ring On It)" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje