Reklama

Nakręć klip dla Wilków: Konkurs zakończony

Jury konkursu "Nakręć klip dla Wilków" po długich i burzliwych naradach zdecydowało o pozostawieniu go bez rozstrzygnięcia i nieprzyznaniu nagrody.

Przypomnijmy, że konkurs polegał na przygotowaniu teledysku do piosenki "Miłości kwiat nieśmiały" z płyty "Światło i mrok".

Reklama

Poniżej publikujemy oświadczenie wystosowane przez zespół Wilki - przewodniczących jury konkursu.

"Kochani, dziękujemy bardzo za udział w konkursie. Jest nam niezmiernie miło, ze mieliście ochotę wziąć się za bary z poważnym wyzwaniem, jakim jest nakręcenie teledysku. Produkcja wideoklipu, opracowanie scenariusza, realizacja to poważne zadanie. Dla profesjonalisty i dla amatora. Dla każdego".

"Klip to duża rzecz, nie ma co ukrywać. Przejrzeliśmy wszystkie zgłoszone klipy. Jak zawsze w przypadku konkursów, poziom nadesłanych prac był maksymalnie zróżnicowany. Niestety żadna z nich nie spełniła artystycznych oczekiwań stawianych oficjalnym teledyskom, więc po długich naradach jury zdecydowało się zakończyć konkurs bez wyboru laureata. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie - jesteśmy szalenie wdzięczni za to, ze wzięliście udział w konkursie!".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wilki | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje