Mural Nicki Minaj powstał w Warszawie. Koncert raperki już w lutym!

Polska powoli przygotowuje się na pierwszy koncert Nicki Minaj w Polsce. W Warszawie z tej okazji powstał ogromny mural z podobizną gwiazdy.

Nicki Minaj w lutym wystąpi w Polsce

Przypomnijmy, że Nicki Minaj do Polski przyjedzie 24 lutego 2019 roku wraz z Futurem. Królowa rapu wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie i będzie promować wydany w sierpniu tego roku album "Queen".

Reklama

Krążek w pierwszym tygodniu sprzedaży w USA sprzedała się w nakładzie ponad 185 tys. egzemplarzy, co sprawiło, że Minaj trafiła na drugie miejsce listy Billboard.

"Grzechem jest nie sprawdzić jednej z najgłośniejszych płyt ostatnich miesięcy, bo to jazda obowiązkowa w tegorocznym rapie. Z dala od czołówki, ale przynajmniej stworzona według własnej, przebojowej wizji" - pisał nasz recenzent.

Na płycie pojawili się m.in.: Ariana Grande, Future, Lil Wayne, Eminem i The Weeknd, a promowały ją takie numery jak "Chun-Li", "Bed", "Barbie Dreams" i "Ganja Burn". Na krążku nie znalazł się natomiast singel "Barbie Tingz". Podobizna Nicki z tego klipu została wykorzystana na specjalnym, ogromnym muralu, który powstał w Warszawie. Przy jego tworzeniu zastosowano ponad 100 gotowych kolorów ekologicznej farby akrylowej, które pozwoliły osiągnąć fotograficzny charakter obrazu

"Prace nad ogromnym malowidłem w centrum Warszawy trwały od 8 października. Projekt realizowany na nasze zlecenie realizowany był przez zespół malarzy firmy Synergic" - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Mural znajduje się przy ul. Raszyńskiej 3, na ścianie najlepiej widocznej jednocześnie z Placu Zawiszy, ul. Towarowej jak i Al. Jerozolimskich.

"Podczas realizacji projektów muralowych, bardzo ważnym aspektem jest spójność kreacji z miejskim otoczeniem. To właśnie dlatego mural z wizerunkiem przebojowej Nicki Minaj pojawił się na jednym z najczęściej uczęszczanych skrzyżowań stolicy" - czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

Krótko po premierze płyty Nicki Minaj przesunęła amerykańską część trasy koncertowej, aby jak najlepiej przygotować się do koncertów.

"Nicki zdecydowała się poświęcić więcej czasu na próby przed premierą trasy, aby upewnić się, że jej fani dostaną absolutnie najlepszej jakości show, na jaki zasługują" - głosił komunikat przedstawicieli Minaj.

Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj | Future | Łódź | Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje