Reklama

Monika Jarosińska śpiewa "Back to Black" Amy Winehouse

Znana z m.in. seriali "Plebania" i "Samo życie" aktorka i wokalistka Monika Jarosińska zgłosiła się do konkursu na najlepszy cover Amy Winehouse.

Monika Jarosińska nagrała swoją wersję piosenki Amy Winehouse

27 października minęło 10 lat od premiery płyty "Back to Black", która dała ogromną sławę Amy Winehouse. Do tej pory sprzedano ponad 12 mln egzemplarzy na całym świecie.

Reklama

"Back to Black" to zarazem ostatni album w karierze brytyjskiej wokalistki, która zmarła 23 lipca 2011 r. na skutek przedawkowania alkoholu po okresie odstawienia. W abstynencji wytrzymała dwa tygodnie.

Z okazji okrągłej rocznicy premiery fundacja imienia Amy Winehouse zorganizowała konkurs na najlepsze wykonanie utworu z płyty "Back to Black". Konkurs wspierają producenci albumu Salaam Remi i Mark Ronson. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2017 r.

Zwycięzca otrzyma możliwość nagrania profesjonalnej wersji w studiu i umieszczenia piosenki na oficjalnym kanale Island Records w serwisie YouTube.

Do konkursu zgłosiła się polska aktorka i wokalistka Monika Jarosińska, która na muzycznym polu działa pod pseudonimem Mo-J.

"Marzę o tym, żeby wygrać ten konkurs. Uwielbiam Amy. Nagrywając jej piosenkę, mam też poczucie, że zrobiłam kawał dobrej roboty" - mówiła "Super Expressowi" Monika Jarosińska.

Sprawdź tekst utworu "Back to Black" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Jarosińska | Mo-J

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje