Reklama

Reklama

Młodszy brat Taylor Swift wkracza na ścieżkę kariery

Brat Taylor Swift, Austin też chce być sławny i właśnie zadebiutował w filmie. Czy zrobi karierę podobną do tej, którą szczyci się siostra?

Taylor Swift i Austin Swift w 2014 r.

Austin ma nadzieję pójść w ślady starszej siostry Taylor Swift. Królowa popu, ostatnio w związku z Tomem Hiddlestonem, jest z pewnością bohaterką międzynarodowego sukcesu. Jej brat, Austin jest na razie mało znany, ale to może się wkrótce zmienić.

Brat piosenkarki może bowiem zdobyć przychylność widzów dzięki roli w filmie "I.T." w reżyserii Johna Moore'a. W tym thrillerze młody aktor wystąpił u boku samego Pierce'a Brosnana, który gra rolę ojca. Były odtwórca Jamesa Bonda wciela się w poważnego wydawcę, który jest szpiegowany przez jednego ze swych doradców, nawiasem mówiąc, hakera.

Reklama

Czy Austin Swift zostanie gwiazdą? Ten 24-letni niebieskooki brunet urodził się w Pensylwanii, tak jak jego siostra, z którą jest bardzo blisko.

Studiował dramaturgię na University of Notre Dame w stanie Indiana. Ze swym wyglądem przystojniaka ma szansę zaistnieć w show-biznesie. Czy za pierwszą rolą filmową pójdą następne, zobaczymy.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne