Reklama

Miss Wielkopolski oskarża piosenkarza disco polo

Wokalista disco polo miał składać niemoralne propozycje uczestniczkom konkursu Miss Wielkopolski, którego był jurorem i sponsorem.

Wokalista disco polo miał składać niemoralne propozycje uczestniczkom konkursu Miss Wielkopolski, którego był jurorem i sponsorem.
Maja Nizio w rozmowie z "Faktami" /TVN

Maja Nizio, Miss Wielkopolski 2014, ujawniła w "Faktach" TVN, że zwyciężyła w ubiegłorocznym konkursie, ponieważ "spodobała się sponsorowi" - wokaliście jednej z discopolowych grup.

Dziewczyna w konkursie wygrała wycieczkę do Hiszpanii. Okazało się jednak, że miała tam pojechać z piosenkarzem-jurorem i jego kolegami. Ponadto miała nocować z wokalistą w jednym pokoju. Gdy odmówiła, nagroda przepadła.

"Oczywiście, że nie składałem takich propozycji" - bronił się w audycji piosenkarz.

Maja Nizio przedstawiła jednak nagranie, na którym jeden ze sponsorów krzyczy na wokalistę, ponieważ dowiedział się, iż ten zachęcał nastolatki z konkursu do odbywania z nim stosunków seksualnych.

"Ja się tylko zapytałem: a co ty byś powiedziała, gdybyś miała wybrać faceta 40-letniego?" - wyjaśniał koledze juror.

Teraz piosenkarz tłumaczy treść nagrania spożyciem zbyt dużej ilości alkoholu.

Organizatorzy konkursu Miss Wielkopolski 2014 podważają wiarygodność Mai Nizio, twierdzą, że byli przez nią szantażowani i podkreślają, że na wycieczkę pojechała. Tyle że do Międzyzdrojów.

Reklama

"Jak można się było spodziewać, organizator Miss Polski Wielkopolski oraz sponsor konkursu Sławomir S. publicznie nie przyznają się do zarzutów! Jednak dowody zgromadzone przeze mnie jak i inne uczestniczki konkursu mówią same za siebie... Mam nadzieję, że sprawa rozstrzygnie się bardzo szybko, a wynik będzie sprawiedliwy" - napisała na Facebooku Maja Nizio.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy