Reklama

Mezo po ślubie

W piątek, 3 czerwca, 22-letni polski raper Jacek Mejer, lepiej znany jako Mezo, zmienił stan cywilny. Jak już informowaliśmy, jego wybranką została modelka Sandra Łupicka, siostra Remika, szefa wytwórni UMC, który jest wydawcą płyt Meza. Ceremonia odbyła się w kościele św. Stanisława Biskupa, czyli poznańskiej farze, na Starym Rynku w Poznaniu.

Na ślub przybyło wielu znanych gości. Obok członków najbliższej rodziny, pojawiło się także wielu polskich raperów, jak np. Liber, Doniu czy Owal, którzy przybyli w eleganckich garniturach.

Reklama

Nie zabrakło także poznańskich piłkarzy, m.in. Mirosława Okońskiego czy Piotra Soczyńskiego, jako że Mezo jest zagorzałym kibicem Lecha Poznań.

Panna młoda przybyła do katedry w różowo-białej sukni, pan młody ubrany był tradycyjnie w garnitur. Po ślubie w lokalu pod Poznaniem odbyło się huczne wesele.

Małżonkowie poznali się trzy lata temu w sklepie muzycznym na poznańskiej Wildzie. Małżonka rapera pojawiła się w teledysku do jego pamiętnej piosenki "Aniele jak wiele", choć wówczas była jeszcze blondynką.

Jesienią na świat przyjdzie pierwszy potomek popularnego hiphopowca. Nieoficjalnie mówi się, iż będzie to chłopczyk.

Miesiąc miodowy Meza wypełni m.in. pojawienie się na festiwalu w Opolu, gdyż 10 czerwca wystąpi podczas koncertu "Premier" ze swym nowym utworem "Ważne".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: stan cywilny | Mezo | Jacek Mejer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje