Reklama

Reklama

Madonna pokazała swoje zdjęcia sprzed lat. Nie do wiary, że nosiła takie rzeczy

Madonna pokazała na Instagramie swoje zdjęcia z czasów szkoły średniej. Ma na nim sukienkę, którą sama uszyła, gdyż nie miała pieniędzy, żeby sobie coś kupić. Zobacz, jak wyglądała królowa muzyki pop, zanim została sławna i bogata.

Choć aktualnie Madonna jest jedną z najbogatszych gwiazd, które nie stronią od ekstrawagancji w stroju, kiedyś nie mogła sobie pozwolić nawet na zakup sukienki. Gwiazda wyjawiła to, zamieszczając na Isntagramie swoje zdjęcie z czasów szkoły średniej. Dziś jest ikoną szyku i ekstrawagancji, jak nosiła się wcześniej?

Na zdjęciu, które zostało zrobione na zakończenie szkoły średniej, Madonna jest ze swoją siostrą. Obie dziewczyny mają na sobie proste, długie sukienki. Z dopisku pod fotografią wiemy, że same uszyły sobie ubrania, nie miały bowiem pieniędzy, by je kupić. W tamtych czasach rodzina Madonny zmagała się z problemami finansowymi.

Reklama

Gwiazda napisała, że zawsze wstydziła się tego, że nie ma pieniędzy, by kupić sobie sukienkę. Dodała też, że kreacja z fotografii musiała zasłaniać kolana, nie mogła mieć większych rozcięć i wyciętego dekoltu. Wszystko za sprawą ojca, który był pod tym względem bardzo surowym człowiekiem. 

Madonna zauważyła jednak, że były też dobre strony tej sytuacji. Nie mając wyjścia, musiała nauczyć się szyć. Po latach wróciła też do branży modowej, zakładając w 2010 roku własną markę - Material Girl. Prowadzi ją razem ze swoją córką Lourdes. Nazwa marki jest tytułem jednego z hitów Madonny.

Artystce zdarzało się też projektować dla marki H&M czy Dolce & Gabbana.

W jednym z wywiadów dla magazynu "Billboard" Madonna powiedziała, że kiedy miała 13 lat ubrania od projektantów były dla niej nieosiągalna ze względu na swoją cenę. Dlatego też tworząc linię ciuchów dla H&M chciała, by były osiągalne dla młodych ludzi.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy