Reklama

Reklama

Lil Wayne znów w szpitalu

Lil Wayne znalazł się w szpitalu zaledwie miesiąc po ostatnim ataku epilepsji.

Lil Wayne znalazł się w szpitalu zaledwie miesiąc po ostatnim ataku epilepsji.
Lil Wayne ma kłopoty ze zdrowiem /fot. Joe Scarnici /Getty Images

11 lipca amerykański raper znany m.in. z utworu "Lollipop" doznał ataku padaczki na chwilę przed środowym (13 lipca) koncertem w TAO, klubie nocnym w Las Vegas.

Według TMZ.com, z powodu problemów zdrowotnych Lil Wayne odwołał swój występ w ostatnim momencie i udał się do najbliższego szpitala.

Rapera szybko wypuszczono do domu w Miami na Florydzie, gdzie czeka go dalsza rehabilitacja. Według źródła, atak był spowodowany złym doborem leków, którymi lekarze próbują zapobiec kolejnym atakom.

Wayne jeszcze nie skomentował swojego poprzedniego pobytu w szpitalu, który miał miejsce 13 czerwca, zaraz po awaryjnym lądowaniu prywatnego samolotu rapera na trasie z Wisconsin do Kalifornii.

Reklama

Raporty sugerują, że 33-letni raper odmówił pomocy medycznej i doznał kolejnego ataku padaczki tuż przed ponownym startem samolotu. Przedstawiciele Wayne'a twierdzą, że zagrożenie wynikało z braku przepisanych leków i niemożliwości dostania ich zamienników w Wisconsin.

Dzień po ataku, Wayne opublikował post na Twitterze, w którym dziękował fanom za wsparcie.

Raper potwierdził, że ma problemy z epilepsją, kiedy po niemalże śmiertelnym ataku został umieszczony w Cedar-Sinai Medical Center w Los Angeles, gdzie lekarze wywołali u niego śpiączkę farmakologiczną.

W tamtym czasie, w rozmowie z MTV News powiedział, że choroba "przyszła bez ostrzeżenia, bez niczego", dodał również, że nie czuje się chory. "Idę spać i budzę się w szpitalu. Nie czuję niczego. Po prostu mam nadzieję, że to przestanie się zdarzać".

Sprawdź tekst utworu "Lollipop" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lil Wayne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy